7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar Evden Eve Nakliyat, Üsküdar nakliyat firması

Eşya depolama denildiği zaman insanların aklına değişik düşünceler gelebilmektedir. Günümüz de insanlar değişik nedenlerden dolayı eşyalarını güvenli ortamlar da barındırmak isteyebilmektedir. Bu tür durumlar da sizlere Üsküdar eşya depolama hizmetini sunmaktayız. Her türlü ev, ofis, otel, okul eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca korunaklı ve temiz ortamlar da depolayabilmek teyiz. Bu işlem için özel olarak hazırlamış olduğumuz depo alanlarının 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından izleniyor olması ne kadar güvenilir bir ortam olduğunun göstergesidir. Bunun yanı sıra, özel temizlik görevlilerimiz ile birlikte depolama alanlarının belirli aralıklarla temizlenmesi eşyalarınızın hijyenik ortamlarda depolandığını göstermektedir.

 

Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti

Üsküdar eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz zaman biz özel ekibimiz ile eşyalarınızı depo alanlarına yerleştirmek teyiz. Eşyaların sizlerin istediği kadar depo alanlarında bulunabilir ve istediğiniz saatte istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde getirilir. Bunun yanı sıra söylediğiniz süre dolduğu zaman bizlere bildirerek eşyaların daha fazla kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun seçimi sizlere kalmıştır. Ancak karşılıklı güven ortamını sağlamak ve yapılacak işlemlerin resmi olarak belgelenmesi adına eşya depolama sözleşmesi yapmaktayız. Sözleşmenin bir kopyası sizde dururken diğer kopyası bizde durmaktadır. Böylece herhangi bir problem oluştuğu zaman sözleşme esas alınarak gereği yapılmaktadır. Bizler Üsküdar eşya depolama firması olarak müşterilerimizin mağdur olmasını hiçbir zaman istemeyiz. Bunun bilincinde olarak hareket eden ekibimiz hiçbir sorun oluşmaması adına ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar.

evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, nakliyat firması

 

 Üsküdar Eşya Depolama Süreci

 Üsküdar eşya depolama süreci uzman ekipler tarafından planlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Her bir adıma özen gösteren ekibimiz önceden oluşturulmuş plana sadık kalarak hareket etmektedirler. Öncelikle gerekli materyallerin belirlenmesi adına eşya analizi gerçekleştirilir. Gerekli materyaller hazırlandıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız özel ambalajlar ile özel bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemi sonrasında eşyalar nakliye asansörü yardımı ile aşağıda hazır olarak bekletilmekte olan nakliyat aracına indirilir. Aşağıda bulunan elemanlarımız da eşyalarınızı düzenli bir şekilde nakliyat aracına yükleyerek sevkiyata hazır hale getirirler.

Our Score
07 Temmuz 2017
187 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN