Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz Hizmeti Önder evden eve nakliyat

Taşınma kadromuz sizin için özenle seçilmiştir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Önder Nakliye şirketi ile profesyonel bir şekilde hizmet alırsınız, firmamızın bünyesinde her zaman ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti verilmektedir. Yerel bir taşınmayla bu, taşınmanızın kolaylaştırılmasını sağlamak için personel her zaman gerekli olan malzemeleri yanında bulundurur.

İstanbul’da yerel taşınma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Varış noktaları arasında veya başlangıç noktasına veya varış noktasına veya son varış noktasına kadar gerekli seyahat süresi bizim için engel değildir. Ücretsiz olarak evinize gelerek tüm taşınma hususlarını konuşuyor, ekspertiz imkanı sağlıyoruz.

Ev izinleri

Bir ev temizliği genellikle çok fazla stres içerir. Ev temizliği de sizin için duygusal olarak zor bir görev olabilir. Önder evden eve nakliyat, bu stresli ve zor dönemde size özel bir izin sunarak ve böylece yükünüzü tamamen ortadan kaldırarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Taşınanlar söz konusu evi ihtiyatlı ve dikkatli bir şekilde temizleyecek ve isteklerinize göre yönlendirilecektir.

Acil durum taşınmaları

Her hareketin önceden planlanamayacağının farkındayız. Koşullar bazen evinizi hızla terk etmenizi gerektirir.
Bunu olabildiğince sorunsuz hale getirmek için Önder evden eve nakliyat bir ortak olarak sizin için hazır. Acil durum yer değiştirmelerindeki kapsamlı deneyimimiz, sizin durumunuzda hızlı çalışmamıza ve isteklerinize olabildiğince verimli bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Önder Nakliyat
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Önder Nakliyat

Teslimat hizmeti

Mobilyaların üreticiler tarafından teslimi genellikle karmaşıktır ve uygunsuz bir şekilde düzenlenir. Bunun size uygun olmadığı bir zamanda evde olmanız istenir ve genellikle bu teslimat hizmeti yeni mobilyalarınızı sadece ön kapıya teslim eder. Ayrıca, dar bir geçit, dik bir merdiven veya siparişinizin ağırlığı ile bağlantılı olarak, bu tür teslimat hizmetleri, mobilyalarınızı yalnızca belirli bir noktaya getirmeye karar verir.

Tüm bu rahatsızlıkları gidermek için teslimat hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu hizmet size uygun bir zamanda mobilyalarınızı size getirecektir. Siparişiniz önce teslimat servisimiz tarafından tarafımıza ulaştırılır ve tarafımızdan teslim edilene kadar geçici olarak depolanır.

Taşınma hizmetlerimizi talep etmek

Önder evden eve nakliyatta yeniden yerleştirme hizmetleri talep etmek şu şekilde yapılabilir: önce bir görüntüleme randevusu için bir talep gönderirsiniz. Bu randevuyu size uygun bir zamanda sizinle birlikte planlıyoruz. Uzmanlarımız kararlaştırılan günde sizi ziyaret eder ve evinizin içeriği, gerekli miktarda hareketli malzeme ve insan gücü ve taşınmanın süresi hakkında ayrıntılı bir değerlendirme yapar. Bu bilgilere dayanarak, bir fiyat tahmini alacaksınız.

  • İsteğinize her zaman aynı gün yanıt verilecektir.
  • İstanbul’a mı taşınıyorsunuz? Güvenebileceğiniz saygın bir şirket seçin!