Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat hizmetleri firmamız tarafından kurumsal olarak yapılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması Profesyonel kadromuzla uzun zamandır Tuzla evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız, sizlerin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Hizmetlerimizde, uluslararası kalite standartlarını dikkate alıyor ve bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tuzla evden eve nakliye fiyatları her bütçeye uygundur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Biliyoruz ki, eşyalarınız sizin için sıradan bir eşyadan çok daha fazlası anlamına gelir. Sahip olduğunuz anıların merkezinde yer alan eşyalarınızın hasar almaması ve yeni evinizde de aynı şekilde bunları kullanabilmeniz için gereken özeni gösteriyor ve deyim yerindeyse eşyalarınızı eşyalarımız gibi görüyoruz.

Klasik yöntemler yerine kullandığımız teknolojik yöntemler sayesinde çok daha etkili sonuçlar alıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetler hem çok daha hızlı, hem de çok daha güvenli oluyor. Tuzla evden eve nakliye fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin. Ev eşyalarının taşınması için gerekli en önemli unsur uzmanlıktır. Sıradan bir insanın beden kuvvetini kullanarak eşyaları taşıması mümkün değildir. Eşyaların kaldırılmasını herkes yapabilir, fakat bunları sorunsuz bir şekilde aracın yanına herkes indiremez.

Tuzla Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Tuzla Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat noktasındaki talepler arttıkça, bu firmaların sayısı da ciddi şekilde artmaktadır. Fakat bunların tamamının hizmet kalitesinin yüksek olduğunu söylemek çok zordur. Bazı firmalar, amatör olarak faaliyet gösterir ve bunlardan hizmet almak, tam anlamıyla bir felakete neden olur. Bundan dolayı firma seçiminin sağlıklı bir şekilde yapılması gerekir.

Bundan dolayı Tuzla ofis taşıma ve benzer yerlerin taşınması için profesyonel bir ekibin görev alması çok önemlidir. Aksi durumda eşyaların hasar alması, çizilmesi ve kullanılamaz duruma gelmesi gibi bazı olumsuzluklar yaşanır.

Tuzla Nakliyat Firmamız tarafından verilen hizmetlerin kalitesi son derece yüksektir. En iyi nakliyat firmaları arasında gösterilen firmamız, beklentilerinizi tam manasıyla karşılar. Henüz taşıma işleminin başında dahi aklınızdaki bütün soruları cevaplar ve bu süreç boyunca gönlünüzün rahat olmasını sağlar. Siz de içiniz ferah bir şekilde evinizin taşınmasını izleme keyfini yaşarsınız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Şirketi

Tuzla evden eve nakliyat şirketi işinin sorunsuz olarak yapılması için öncelikle personellerin bu  alanda uzman olması gerekir. Daha sonra ise teknik altyapının uygun olması gerekir. Firma olarak, personellerimize periyodik eğitimler veriyor ve onların daha da uzmanlaş masını sağlıyoruz. Kesinlikle geçici işçi çalıştırmıyor ve kadrolu çalışanları tercih ediyoruz.

Ayrıca yeni personel alımında kişinin yaşı, bu alandaki tecrübesi ve benzer unsurlara göre hareket ediyoruz. Bütün bunların sonucunda ise sizlere sorunsuz bir hizmet verme başarısına ulaşıyoruz.

Tuzla evden eve taşıma Firması olarak verdiğimiz hizmetlerden birisi de Tuzla eşya depolama olup, sizlerin önemli ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılamaktadır. Kiralık olarak kullandığınız evinizden, farklı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalırsınız. Bazen yurtdışına bazen de daha farklı bir noktaya gidersiniz.

Bu durumlarda ya ev kirası vermeniz gerekir ya da eşyalarınızı satmanız gerekir. İşte tam bu noktada sizlere depolama hizmetini sunuyor ve eşyalarınızı burada istediğiniz kadar saklama imkanı veriyoruz. Böylece eşyalarınızı belli bir süre sonra yeniden kullanma imkanını yakalamış oluyorsunuz. Tuzla Evden Eve Nakliyat, firması insanların farklı taleplerine cevap vermek için ortaya çıkmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tuzla Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları maksimum 1500 tl den başlamaktadır. En doğru fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi almak için Teklif Al formunu doldurarak 2 dakika içinde teklif alabilirsiniz.

Evet. Güvenilir depolama tesislerimiz ile sizlere en iyi şekilde depolama hizmetini sunuyoruz. Eşya depolama hakkında daha fazla bilgi almak için Eşya Depolama sayfasına göz atabilirsiniz.

Kesinlikle Evet. Firmamız kurumsal olarak ofis taşımacılığı yapmaktadır. Kurumsal hizmetlerimiz ile ofis eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyın. Ofis taşımacılığı hakkında daha fazla bilgi almak için Ofis Taşımacılığı Sayfasına göz atabilirsiniz.

Tuzla Nakliye Şirketleri

Nakliye şirketler koronavirüs salgınını çok ciddiye alıyor. Bu amaçla,  Tuzla evden eve nakliyat çalışanlarını ve müşterilerini korumak için tasarlanmış protokolleri uygulamaya koydu. Bunlar şunları içerir:

  1. Sosyal mesafe ve temizlik ile ilgili federal ve yerel yönergelere uymak
  2. Tahmin sağlamak için ev içi anketler yerine sanal anketler yapmak
  3. Sık sık kamyonları ve ekipmanları sterilize etmek
  4. Müşterilerle ve hareket eden ekipler arasında mümkün olduğunca sosyal mesafeyi uygulamak
  5. Maske ve eldiven takmak
  6. Kamyonları el dezenfektanı ile stoklamak

Tüm bu uygulamalar, taşıma hizmetlerinin güvenli bir şekilde erişilebilir kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

Nakliyata Nasıl Hazırlanırsınız?

Taşınmanız için bir plana sahip olmanın ne kadar önemli olduğu hakkında sık sık konuşuyoruz ve bu, koronavirüs sırasında bir hamle için iki katına çıkıyor. Doğru malzemelere sahip olduğunuzdan emin olmak için (mağazaya gidip gelemeyeceğiniz için) bir adım önde olmanız ve nakliyecilere hazırlanmak için kendinize yeterince zaman ayırmanızı sağlamalısınız.

COVID-19 ortasında bir nakliyata hazırlanmak için aşağıdaki adımları aklınızda bulundurduğunuzdan emin olun:

Tuzla evden eve nakliyat ile iletişime geçin

Bu, rezervasyonunuzu onaylamak ve taşınma günü için en iyi uygulamaları tartışmak için önemlidir. Taşınan şirketler, müşterilerini korumaya yardımcı olmak için birçok koruma sağlıyor ve beklenenler açısından onlarla aynı sayfada olmak yardımcı oluyor.

Tüm malzemelerinizi tek seferde satın alın

Mağazaya tek bir seyahatle doğru şekilde yapmak isteyeceksiniz, bu yüzden taşınmanız için tam olarak neye ihtiyacınız olacağını bildiğinizden emin olun. Evinizdeki oda ve kişi sayısına göre neye ihtiyacınız olduğuna dair bir tahmin almak için paketleme hesaplayıcımızı kullanın . Ve şüphe duyduğunuzda, fazladan satın alın.

Paketlerken temizleyin

En son ne zaman başucu lambanızı veya güveç tencerenizin dışı temizlendi? Eşyalarınızı dezenfektanla silerek temizleyerek bu fırsatı kullanın. Hiç yoksa, bir çorba kaşığı çamaşır suyu ve bir galon su çözeltisi ile bir tane yapabilirsiniz.

Tuzla evden eve nakliyat ekibi gelmeden en az 24 saat önce paketlemeyi bitirin

Koronavirüs, karton kutularda 24 saate kadar olmak üzere yüzeylerde uzun süre dayanabilir. Ekibimiz eldiven giyecekler, ancak herkesin güvenliği için, taşıma görevlileriniz gelmeden en az bir gün önce kutularınızı paketlemeniz ve el değmeden oturmanız gerekir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Evden Eve Nakliye firmaları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır. Öncelikle yukarıda genel olarak bahsedilen hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bunun haricinde ise profesyonel firmaların birden fazla alanda etkili bir şekilde hizmet verdikleri bilinir. Tuzla parça eşya taşımacılığı işlemini sadece profesyonel firmalar yapar. Amatör firmalar bu tür hizmetler vermez ve buradan dahi firma seçimi yapılabilir. Firma olarak uzun yıllardır bu alandayız ve sizlerin bütün beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bundan dolayı hizmet kalitemizi sürekli artırıyor ve sorunsuz bir şekilde evlerinizi taşıyoruz. Bizden hizmet almak için telefonla bize ulaşmanız yeterlidir.