Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı nakliyat firmamız tarafından sunulan sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterilerimizin daha iyi bir taşıma hizmetini almak için amaç adilmiştir. Sigortalı evden eve taşımacılık daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet sunmayı amaç adinen Önder Nakliyat firmamız tarafından evden eve nakliye işlemlerinizde sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır.

Sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın her hangi bir zarar görmesi halinde eşyalarınızın zararı ve hasarı sizlere geri ödenmektedir. Sigortalı Nakliyat, Önder evden eve nakliyat taşınmanız sırasında sizi destekleyen taraf olmaktan mutluluk duyar. Çeşitli hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 • Özel yer değiştirmeler ve iş yer değiştirmeleri
 • Yerel taşınma hizmetleri
 • Ev temizliği
 • Acil durum yer değiştirmeleri
 • Teslimat hizmeti
 • Hareketli asansör gibi hareketli malzemelerin / ekipmanların satışı veya kiralanması

Kapsamlı deneyimimiz, her türlü taşınmalardaki projedeki uzmanlığımızın temelini oluşturur. Bu, özel şahısların yanı sıra şirketleri ve ajansları taşımamıza olanak tanır.  İstanbul, Türkiye’deki bir taşınma şirketi olarak kurulduğumuz ve bu güzel şehirde birçok yer değiştirmeye rehberlik edebildiğimiz için, çok az manevra alanı olan kalabalık, sıkışık sokaklardaki yer değiştirmelerde çok çeviğiz.

İstanbul’un kalbinde yaşıyorsanız Önder evden eve nakliyatı gönül rahatlığı ile de tercih edebilirsiniz. İstanbul’daki şehir yer değiştirmelerindeki uzmanlığımız, anıtsal mahalleniz ne kadar sıkı olursa olsun, taşınmanızı da mümkün kılar.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Neden taşıma hizmetimizi seçmelisiniz?

 • Lüks segment için hareket eden şirket
 • İşletme bilgisi olan nakliyatçılar
 • Taşınmanız için 7/24 ulaşılabilir
 • Evde bulunan tüm gerekli malzemeler
 • Verimli ve kaliteli yer değiştirme hizmetleri
 • Sizin için her şeyle biz ilgileniyoruz!

Taşınma ile ilgili istekleriniz merkezi

Önder evden eve nakliyatta istekleriniz her zaman merkezindedir. Yeniden yerleştirilmenizi ve bu konudaki isteklerinizi sizinle dikkatli ve kapsamlı bir şekilde tartışmak için her zaman bolca zaman ayırıyoruz. Bu şekilde sizin için ne yapabileceğimizi tam olarak biliyorsunuz ve beklentilerinizin farkındayız.

Taşınmanız için her zaman sabit, önceden belirlenmiş bir fiyatımız vardır. Bu şekilde daha sonra tatsız sürprizlerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Dikkatli ve güvenli çalışma yöntemi

Tüm sevdiklerinize bizim tarafımızdan saygı gösterilir. Yadigârlar ve duygusal değeri olan diğer nesneler gibi değeri parayla ifade edilemeyen eşyalar bile bizimle emin ellerde. Sigortalı taşımacılık imkânı sunmaktayız.

Taşınma hizmetlerimiz

Tanınmış bir taşıma şirketi olarak, geniş bir yer değiştirme seçenekleri yelpazesi sunuyoruz. Hareketiniz nasıl görünürse görünsün, Önder evden eve nakliyat ile dikkatli bir şekilde gerçekleştirilen bir hareket, angaje ve uygun hareket eden personelden emin olursunuz.

Özel ve kurumsal taşınma

Özel yer değiştirmeler ve iş yer değiştirmelerinde geniş deneyime sahibiz . Hem özel hem de iş eşyalarınız bizimle emin ellerde ve azami özenle paketlenip taşınıyor.

İstanbul taşınma hizmetleri

Yerel taşınma hizmetleri de geniş hizmet yelpazemizin bir parçasıdır. Kapsamlı yerel ortaklar ağımız, yerel hareketinizi hassas bir şekilde koordine etmemizi sağlar.