7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama  hizmeti ile birlikte ofis eşyalarınızın, ve ev eşyalarınızın ve yazlık  sezonluk eşyalarınızn güvenli ve sorunsuz bir şekilde dopolanmasını sağlıyabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlenerek özel depolanma alanlarında uzun süre konaklı bir şekilde saklanabilmektedir. Eşyalarınıza bu tür ortamlar da zarar gelmne olasılığı oldukça düşüktür. Doğal afetler yangın ve  insan dışı olumsuzluklar oluşmadığı sürece eşyalarınız güvenli bir şekilde uzun süre depolanmaktadır. Ancak oluşabilcek olumsuzluklara karşın önlem aşmak adına Önder Evden Evden Eve Nakliyat firmamız depolanacak eşyalarınızı siğortalamaktadır. Böylece zarar gören eşyalarınızın zararı  anında karşılamakta ve sizlerin magduriyetlerini gidermektedir. Günümüz de değişik nedenlerden dolayı eşyalarınız depolama ihtiyacı duyabilirisiniz. Bazen eşyalarınızn güvenliğinden şüphe edebilirsiniz, eşyalarınızı koymaya yer olmadığı zaman bizlere teslim edebilirsiniz, taşınma durumunda eşyalarınızın bir süre depolanması gerektiği zaman bizlere emanet edebilirsiniz. Bu tür durumlarda Pendik Eşya Depolama hizmetimiz 7/24 yanınızdadır ve her türlü desteği sizlere saglamaktadır. önder nakliyat

 

Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmetimizden faydalanmak istediginiz zaman profeyönel ekibimiz sizlere pılanlı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Eşya Depolama konusunda deneyimli olmaları nerede nasıl hareket etmeleri gerektiğini cok iyi bilmeyi saglamaktadırlar. Önceden edinmiş oldukları deneyimlerden faydalanarak belirli bir plan oluştumaktadırlar ve bu plana göre hareket ederek eşyaların depolanmasını sağlamaktadırlar.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Ekibimiz öncelikle eşyalarınızın incelenmesile işe koyulmaktadırlar. Eşyalarınızın incelenmesinde ki amaç, ne kadar ambalaj ihtiyacının oldugu ve eşya miktarının  tespiti içindir. Eşyanın miktarına göre arac seçilir ve depolanma yeri ayrılıcaktır. Böylece tüm gerekli olan durumlar hazırlanarak eşyaların paketlenerek taşınma sürecine geçilir. Depolanacak eşyalarınız zarar görmemesi adına özel ambalaj olarak paketlenmektedir. Eşyaların paketlenmesi oldukca önemli oldugu için ekibimiz bu sürece büyük önem vermektedir. Eşyaların dış etkenler ile temasa geçmesi ve zarar görebilmesi mümkün oldugu icin ekibimiz dikkatli bir paketleme işlemi yaparak eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Sonrasında nakliye araçı yardım ile paketlenen eşyalarınız depolama alanına getirilir. Depolanma alanına gelen eşyalar belirli bir düzen için de yerletirilir ve son kontroller yapılarak güvenli önlemler alınır. Depolama merkezi kamerla izlenmekte ve güvenlik görevleri yer almaktadır. Bu nedenden dolayı eşyalarını calınma söz konusu degildir.

Our Score
09 Kasım 2017
148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN