7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Kilyos Evden Eve Nakliyat

İstanbul ili taşınma olayı ile karşılaşan birçok insanla doludur. Burada yaşayan kişiler değişik nedenlerden dolayı İstanbul içerisinde veya şehirlerarası taşınma durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak ev eşyalarının taşınması oldukça zordur ve zaman isteyen bir olaydır. Çoğu insan çalıştığı için bu işlere ayıracak vakti bulamamaktadır. Eşya taşıma işine vakit ayırabilse bile nakliyat için yeterli donanımı ve kişi sayısı olmadığı için süreç daha da zorlaşabilmektedir.

 

 

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Bizler Kozyatağı evden eve nakliyat ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin yanında olarak sizlere nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da prestijli bir yere sahip olarak uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve her koşulda sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler ile kendimizi motive ederek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. İstanbul oldukça kalabalık bir ildir ve insanlar sıklıkla nakliyat firmasına ihtiyaç duyabilmektedir. Bazen nakliyat ekibi bulmakta zorlanan kişiler olmaktadır. Ancak bizler geniş nakliyat ekibimiz ve nakliyat araçlarımız ile sizlere her daim hizmet vermekteyiz. Önder evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman en kısa sürede sizlere hizmet vermek için işe koyulmaktayız.

 

Kozyatağı evden eve nakliyat ekibi öncelikle eşyalarınızı inceleyerek sürece başlamakta ve ihtiyaç olunan malzemelerin listesini çıkarmaktadır. Eşyaların miktarına göre seçilen nakliye aracı evinizin aşağısında hazır olarak bulundurulmakta ve eviniz yüksek katta ise eşya asansörü de kurularak nakliyata başlanılmaktadır. Taşınacak bazı eşyalarınız en ufak sarsıntıdan etkilenerek zarar görebilmektedir.

 

 

Kozyatağı evden eve nakliyat ekibimiz bunun bilincinde olarak o eşyalarınızı özenle paketleyip dış etkenlere karşı koruma altına alırlar. Ancak oluşabilecek olumsuzlukları da göz önünde bulundurduğumuz için ve sizlerin mağdur olmaması adına taşıyacağımız bütün eşyaları sigortalamaktayız. Sigortalama işlemini de sizinle karşılıklı olarak yapacağımız nakliyat sözleşmesinde belirtmekteyiz. Kozyatağı evden eve nakliyathizmeti ile tanıştığınız zaman çok memnun kalacaksınız ve eşyalarınızı güvenle taşıtmanın tadını çıkaracaksınız.

 

Our Score
17 Haziran 2017
50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN