Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini ve endişelerini biliyor ve buna göre hareket ediyor. Kartal evden eve nakliye Firmamız, uluslararası kalite standartları baz alarak hizmet vermektedir. Kartal evden eve nakliyat firması Hizmetlerimizin temel noktasında müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla da eşyaların güvenliği yer alır. Kartal evden eve nakliye fiyatları her bütçeye uygun şekilde verilmektedir.

Bundan dolayı bizi, amatör firmalar ile karşılaştırmayın. Ev taşımasının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Dışarıdan bakıldığında personellerin sadece eşyaları kaldırdığı gözükse de bu iş, uzmanlık ister. Kartal Evden Eve Nakliyat Amatör firmaların geçici işçilerle yaptıkları nakliyat işleri, bundan dolayı genellikle hüsranla biter ve eşyaların bir kısmında çizikler oluşurken, diğer kısmında ise yırtılmalar ve kırılmalar görülür. Beden işçilerinin geçici olan işe alan firmaları tercih etmeniz, sizin de bu şekilde sorunlarla karşılaşmanız anlamına gelir.

Kartal Evden Eve Nakliyat firması Bundan dolayı da en iyi nakliyat firmaları arasında, firmamızın özel bir yeri vardır. ve benzer yerlerin taşınmasında, farklı araçların kullanılması söz konusudur. Kırkayak, kamyon, kamyonet ve tır gibi farklı büyüklükteki araçlardan uygun olanı, eşyaların çokluğuna göre seçiyoruz. Bu araçların kasalarının içleri özel olarak tasarlanmış ve tamamen eşyaların güven içinde taşınmasını sağlamak amaçlanmıştır. Bu amacı da fazlasıyla karşıladığı söylenebilir. Ev taşımasında hizmet veren Kartal nakliyat firmaları arasındaki kalite farkı, yukarıda genel olarak anlatılmıştır. Burada insanların seçim yaparken dikkatli olması, kaliteli hizmeti alması için son derece önemlidir.

kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firmamız bünyesinde kesinlikle geçici işçi bulunmaz ve çalışanlarımızın tamamı kadroludur. Periyodik olarak verdiğimiz eğitimler ve kullandığımız yüksek teknoloji sayesinde, hizmet kalitemiz oldukça yüksektir. Basit hatalardan kaynaklanan sorunlar bizde yaşanmaz ve eşyalarınız güvenli bir şekilde verdiğiniz adrese taşınır. Bir yerden bir yere hane taşımak için birçok Kartal evden eve nakliyat şirketi bulunur. Bu firmalar evi Kartal Dan Kartala, Kartal dan diğer bir semte veya diğer bir semtten Kartala taşıma hizmeti de sunar.

Kısacası ister Kartalda olun ister başka bölgede olun eviniz hızlı bir şekilde rahatlıkla taşınacaktır. Nakliyat firması, taşınacak olan ev için öncelikle evin sahibi ile görüşür. Sonrasında evde taşınacak olan eşyaları inceler ve buna göre en uygun araç seçilir. Aracın belirlendiği durumda hemen eşyalar kaliteli bir şekilde ve en uygun olarak paketlenir, sonrasında araca yerleştirilir. Taşınan eşyalar, asansör taşımacılığı ile birlikte rahatça üst katlara çıkarılır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Dışarıdan bakıldığında kaliteli firmalar, direkt olarak anlaşılmaz. Fakat hafiften detaylı bir şekilde bakıldığında, bazı firmalar kendisini belli edecektir. Bu aşamada insanların fiyat konusunu dikkate almaması çok önemlidir. Aksi durumda hatalı seçim yapmaları söz konusu olabilir.  Kaliteli nakliyat firmaları, verdikleri hizmet seçenekleri ile kendilerini belli eder.

Bir firma, birden fazla hizmet veriyorsa kesinlikle amatör değildir. Firmamız tarafından her şey dahil, Kartal parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı, eşya depolama, şehirler arası nakliyat,  ve benzer çok sayıda farklı hizmet verilir. Nakliyat alanında profesyonel olarak faaliyet gösteren firmamız, bu noktada sizlerin beklentilerine etkin bir şekilde cevap verir.

Firmaların çalışanlarına bakıldığında, üzerlerindeki iş tulumları dahi önemli bir veridir. Ayrıca kullanılan araçlar, bunların sayısı ve asansör sistemine sahip olunup olunmadığı gibi hususlar da son derece belirleyicidir. Kısacası teknolojik altyapısı olmadan bir firmanın profesyonel olarak hizmet vermesi söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı firma seçiminde bu tip ayrıntılara dikkat edilmesi son derece önemlidir.

Duyur! Bu Aya Özel %10 İndirim!

Bu Fırsat Kaçmaz Hemen İletişime Geçin

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Kartal Evden eve nakliye fiyatları eşya sayıları ve mesafe üzerinden belirlenmektedir. Kartal Evden Eve Nakliyat Firmamız ise Kartal’da bulunan müşterilerine ücretsiz olarak ekspertiz desteği sağlamaktadır.

Ayrıca kartal evden eve nakliye şirketimiz 3+1 ve 4+1 gibi büyük daireler için özel fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. Kartal evden eve nakliye firmamızın bünyesinde yapılan bu avantajlar ilk olarak kartalda bulunan tüm ev sahiplerinin için geçerlidir.

Bu nedenle de Kartal evden eve nakliyat fiyatları için net olarak yüzde 15’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama gibi yük taşıma gibi hizmetler de uygun fiyatlar ile firmamız tarafından sunulmaktadır.

1+1

Ev Taşıma Ücreti
1000| TL
 • Uzman Kadro
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

2+1

Ev Taşıma Ücreti
1500| TL
 • Uzman Kadro
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

3+1

Ev Taşıma Ücreti
2000| TL
 • Uzman Kadro
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

Kartal Nakliyat İle Pratik Çözümler

Tabak, bardak gibi kırılgan nesneleri paketlemek için yapılacak ilk şey , kullanacağımız kartonun altına bir güderi kağıdı tabakası koymak veya daha basit olarak, nesneleri depolamak için yumuşak bir taban oluşturmak için buruşuk gazete kağıdı koymaktır.

Bardaklar tek tek kağıda sarılır, kenarları açıkta bırakılmamaya çalışılır ve kutu içerisinde dikey olarak konumlandırılarak tüm yüzeyi kaplayacak ve camların hareket edebileceği alanlar olmayacaktır. Bir katman ve diğer bir bardak arasına ayrıca bir balonlu naylon katmanı ekleyebilirsiniz.

 • Kutunun altında bir güderi kağıdı tabakası oluşturun
 • Plakaları her zaman güderi kağıdı veya daha yaygın gazete ile tek tek sarın
 • Tüm kutuyu dolduracak şekilde plakaları dikey olarak yerleştirin.
 • Süsler ve sofra takımı
 • Küçük kırılgan nesneler için, her zaman en ağır nesneleri en alta koymaya özen göstererek yukarıda açıklanan yöntemleri öneriyoruz.
 • Bu küçük ipuçları, hazırlamanız gereken her şey için kullanılabilir.
 • kitaplar, DVD’ler, CD’ler, orta büyüklükte kutular kullanın
 • Genel olarak giysiler, çarşaflar veya çarşaflar , düşük ağırlığı nedeniyle büyük kutularda saklanabilir.
 • Önemli giysiler veya giysiler, doğrudan nakliyat şirketinize sorabileceğiniz karton askı sandıklarında saklanabilir. Her zaman kutulara tüm hassas yemekler için içeriklerin açıklamasını yazmayı ve hedef odanın adını ve kutunun yönünü gösteren bir ok yazmayı unutmayın.

Bu küçük ama önemli önlemlerle eşyalarınız korunacak ve hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşacaktır. Herhangi bir sorunuz için her zaman taşıma şirketinizle iletişime geçebilirsiniz. Kartal evden eve nakliyat uzman tecrübeleri sayesinde taşınma konusundaki her adımda sizlerle beraber en kaliteli taşımacılık deneyimi sunmak için her geçen gün daha fazla çalışır. Önemli adımlarla beraber sorunsuz bir transferi garanti eder.

Hatta taşımacılığın her adımında önemli ölçüde ufak ipucularla beraber işleri kolaylaştırmak niyetinde olur. Bununla beraber diğer taşıma şirketlerinin aksine tüm engin tecrübesini en ucuz yoldan sağlar. Her türlü danışmanlık için iletişime geçebilirsiniz. Her mesafe için ve her türlü eşya ya da ürün için ayrı ayrı taşıma çözümleri sağlayan bir firma olarak Kartal evden eve nakliyat doğrudan kaliteli bir hizmet sunar.

Kartal Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular?

Kartal evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

Kartal evden eve nakliyat ücretleri ortalama 1000 Türk Lirasından başlıyor. Evden eve nakliyat için bütçenize uygun fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti veriyor musunuz?

Eşya depolama hizmetleri alanından firmamız güvenilir depolama tesisleri ile hizmet vermektedir. Eşyalarınız için güvenilir depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçin.

Ofis taşıma hizmetleriniz var mı?

Evet. Firmamız kurumsal olarak ofis taşımacılığı hizmetini vermektedir. Ofis eşyalarınızı sigortalı nakliyat olarak taşıyoruz. İstanbul geneli her ilçeye uygun fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz.

Parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet. Firmamız en uygun fiyatlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bütçenize uygun fiyatlar ile istediğiniz noktaya kolay bir şekilde parça eşyalarınızı firmamız ile taşıya bilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmetini var mı?

Kesinlikle evet. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi sigortalı nakliyat olarak veriyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.