7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Hizmet Talep ve Fiyat Bilgisi İsteyiniz..
Bize Bilgilerinizi Ulaştırarak Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz..
Hizmet Talep/Fiyat Formu

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat. Hizmetler. Neden bizi tercih etmelisiniz? Vasıta; Güvenlik; Depolama; Paketleme; Sigorta; İletişim. Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin .

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olan evden eve nakliyat, firmamız tarafından siz müşterilerimiz için profesyonel çözümler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Nakliye firmamız, müşterilerine evden eve nakliyat alanında ayrıcalıklı hizmetler ile yardımcı olduğu gibi hızlı ve güvenilir taşımacılığın önde gelen adreslerinden biridir. Bu nedenle siz de nakliye hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden çalışmalar yapan bir nakliye firması arıyorsanız, hemen bize gelin ve sizler için en uygun çözümleri sunalım.

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliyat hizmetlerinde sektörün lider firmalarından biri olduğumuzu ve sizlere her zaman konusunda uzman personel kadrosu ve son sistem teknik ekipmanlar ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Firmamız temel ilkeleri doğrultusunda evden eve nakliyat hizmetleri her zaman ekspertiz desteği ile gerçekleştirilir. Ekspertiz çalışanımız, taşınacak adres ve yeni adres üzerinde gerekli incelemeleri yapar ve bunun ardından nakliye sırasında ihtiyaç duyulacak konuları tespit eder. Şimdi, evden eve nakliyat hizmetlerimizde ekspertiz çalışmalarımıza daha yakından bakalım.

İstanbul Nakliyat Hizmetlerinde Ücretsiz Ekspertiz

İstanbul nakliyat hizmetlerini bünyesinde yer alan profesyonel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile gerçekleştiren firmamız, ayrıca ekspertiz hizmetlerine oldukça önem verir. Ekspertiz elemanımızın bir nakliye süreci için gerçekleştirdiği çalışmalar aşağıdaki gibidir;

istanbul evden eve nakliyat
  • Öncelikle ekspertiz çalışanımız, evinize ya da işyerinizde kadar gelerek birtakım incelemeler yapar.
  • Nakliye süreci sırasında gerekli olan ekipman ve donanımlar ekspertiz çalışanımız tarafından belirlenir.
  • Bunun yanında hangi eşyaların ambalajlanacağı ve paketleneceği tespit edilir.
  • Yine hangi eşyalar üzerinde demontaj ve montaj uygulamaları yapılacağı kararlaştırılır.
  • Eşyaların fazlalığına göre en uygun nakliye aracı belirlenir.
  • Nakliye sırasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı ekspertiz tarafından kararlaştırılır.
  • Gerekli bilgilerin alınmasının ardından verilecek hizmet için geniş kapsamlı bir plan hazırlanır.

Nakliye hizmetleri ekspertiz çalışanımız tarafından hazırlanan plan doğrultusunda yürütülür ve bu şekilde sunulacak hizmetin her aşaması kontrol altına alınmış olur.

İstanbul Nakliyatta Kaliteli Ambalajlama ve Paketleme

İstanbul Nakliyatta Kaliteli Ambalajlama ve Paketleme konusunda hızlı çözümlerin önde gelen adreslerinden biri olan firmamız, nakliye hizmetlerinde ambalajlama ve paketleme ayrıcalığı sunan profesyonel firmalar arasında yer alır. Müşterilerimizin eşyaları graf kağıtlı havalı naylon ve kalın battaniyeler ile düzenli bir şekilde sarıldıktan sonra kalın karton koliler içine konur. Bu sayede nakliye süresince kırılma, çatlama ya da darbe alma gibi olumsuz etkenlere karşı korunmuş olur. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için her eşya kendine ait kategori içerisinde değerlendirilir ve hassas eşyaların paketlemesi ayrı bir şekilde yapılır.

Uygun Fiyatlı İstanbul Nakliyat

Uygun Fiyatlı İstanbul Nakliyat Eğer siz de nakliyat hizmetlerinde uygun fiyatlar arıyorsanız, daha fazla düşünmeden hemen sizlere nakliye hizmetlerinde birçok avantajı bir arda sunan firmamıza gelin ve özel hizmetlerimizi yakından görün. Firmamız ile evinizi, iş yerinizi ya da ofisinizi en uygun fiyat aralıkları ile taşıyabilir ve kaliteli hizmetlere düşük fiyatlar altında sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet her ne olursa olsun fiyat konusunda her şekilde sizlere yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

İstanbul Sigortalı Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Sigortalı Nakliyat Nakliye sektöründe sistemli ve düzenli çalışmaları ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuan firmamız, müşterilerinin eşyalarını da daima ön planda tutar. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmetlerini isteğe bağlı olarak sigorta kapsamında gerçekleştirir. Dilerseniz özel anlaşmalı sigorta şirketlerinden biri ile eşyalarınızı taşıma esnasında sigortalatabilir ve içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştırabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde nakliye sürecinde eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda ortaya çıkan zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır hizmet bizden taktir sizden.

Our Score
17 Nisan 2019
16.341 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN