Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi Önder Taşıma

İstanbul evden eve nakliyat söz konusu olduğunda Önder Nakliyat olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz. Profesyonel elemanlarımız ile evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapıyoruz. İster evinizi isterseniz de iş yerinizi Önder Nakliyat ile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Önder Nakliyat 30 yıldır müşterilerine nakliyat hizmetleri vermektedir. Köklü geçmişimiz ve profesyonel nakliyat elemanlarımızla müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetlerini vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması taşınma sürecinizin olumlu bir şekilde tamamlanması için en önemli etkendir. Eşyalarınızın taşıma sürecinde zarar görmesi sizde hem maddi hem de manevi sorunlar yaratacaktır. İşte bu sorunları yaşamamanız için İstanbul evden eve nakliyat firmalarından en güvenilir olanı Önder Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması en önemli amacımızdır. Diğer bütün hizmetlerimizde de güvenlik en ön sıradadır. Firmamız nakliyat için güncel teknoloji ve yöntemleri takip ederek en iyi hizmet için uğraşır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında sigortalı nakliyat olarak hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliye hizmetleriniz için bizimle iletişime geçin.

Eşya Depolama

Eşya depolama alanından güvenilir depolama tesislerimiz ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı depolama alanlarımızda güvenle saklayın.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ,alanından uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. Bizimle ofis eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyın.

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat alanında her bütçeye uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz, şehir içi nakliyat hizmetlerinizi firmamız ile hızlı bir şekilde yapın.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat alanında 30 yıllık tecrübemiz ile kurumsal olarak hizmet veriyoruz. Şehirler arası nakliye hizmetleriniz için bize ulaşın.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı alanından en uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet veriyoruz. Parça eşyalarınızı firmamızın kalitesi ile taşıyın.

Ucuz Değil Kaliteyi Arayanların Firması

İstanbul'un En İyi Nakliyat Firması "Önder Nakliyat" İle Taşınmak İster misiniz?

İstanbul Nakliyat Nedir?

Nakliyat, taşınması gereken bazı eşyaların bir yerden bir yere taşıma araçları ile taşınmasıdır. Bu taşıma işlerinin yapıldığı sektör nakliyat sektörüdür. Nakliyat sektöründe istanbul evden eve nakliyat, parça taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi nakliyat işlemleri gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat, evini değiştirmek amacı ile taşınmak isteyen kişilerin ev eşyalarını taşımak üzere gerçekleştirilir. İstanbul nakliyat şirketlerinin büyük bir çoğunluğu istanbul evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Önder Nakliyat olarak biz de hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Parça taşımacılığında bazı değerli ürünler bir yerden bir yere taşınır. Bunlar genellikle maddi değeri olan ürünlerdir. Prodüksiyon şirketleri, piyanistler, reklam ve film ajansları, ticari ürünler gibi eşyalar parça taşımacılığı ile taşınır. Kurumsal taşımacılıkta ise bazı ofis ve iş yerleri taşınır. Kurumsal taşımacılığın istanbul nakliyattan farkı bir heyet tarafından denetlenerek gerçekleştirilmesidir.

Nakliyat sektörü ilk kurulduğu yıllardan itibaren pek çok gelişme göstermiştir. Yeni yöntemler nakliyat sektörüne birçok kolaylık sağlamıştır. Evden eve istanbul nakliyat yeni yöntemler sayesinde artık daha kolay ve hızlıdır. Firmamız da en güncel nakliyat yöntemleri ile bu süreci kolaylıkla tamamlamaktadır.

 

İstanbul Nakliyat Hizmetlerimiz

Önder Nakliyat olarak birçok hizmeti bünyemizde müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bir İstanbul nakliyat firması olarak İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, eşya depolama, asansörlü nakliyat gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Müşterilerimize her konuda hizmet vermeye çalışmaktayız. Önder nakliyat verdiği hizmet kalitesi ile 2021 yılının en iyi nakliyat firması ödülünü almıştır. Yılın en iyi firması olmasının yanında en çok hizmet veren firmasıdır da. Firmamız her müşterisine kaliteli ve %100 güvenilir hizmeti vermektedir.

Tarabya asansörlü nakliyat
Etiler Nakliyat
Maslak nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması
İstanbul evden eve nakliyat firması

Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmanın en iyi yolu yeni bir eve taşınmaktır. Evinizi daha büyük daha ferah daha modern bir evle değiştirerek hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Taşınmak her ne kadar yenilikler ve güzellikler getirse de taşınma sürecinin zorlukları kimi zaman yorucu gelebilir. Bu sürecin en zorlu yanlarından biri de nakliyat işlemleridir. Küçük parçaları taşımak kolay olsa da büyük parçalar için mutlaka bir nakliyat firmasından yararlanmanız gereklidir. Bu taşınma sürecini sizin için kolaylaştırmak için Önder Nakliyat firması olarak yanınızdayız.

Mobilyalarınız için taşınma sırasında bir sürü risk vardır. Özellikle de büyük eşyalar hem evden çıkarılırken hem de eve girdirilirken çizilme, kırılma gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak ve eşyalarınızı güvenle sağlam bir şekilde taşımak için uygun nakliyat yöntemlerinin kullanılması gerekir. Yine de eşyalarınızı korumak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Taşınma sigortası yaptırmak da eşyalarınızı korumak için uygulayacağınız yöntemlerden biridir.

Evden eve nakliyat sırasında her ne kadar uzman nakliyecilerle çalışsanız da ufak talihsizliklerle karşılaşabilirsiniz. İstanbul nakliyat riskleri olan bir işlemdir. Taşıma sigortası eşyalarınızı garanti altına almak adına oldukça önemlidir. Öncelikle bunun için nakliyat şirketiniz ile görüşmeli ve sigorta seçeneği olup olmadığını sormalısınız. Eşyalarınız için sigorta oldukça önemli olduğu için sigorta seçeneği olan nakliyat şirketlerini seçmelisiniz. Sigorta yaptırırken bir de sigortanın içeriği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eşyalarınızın başına gelecek hangi kazaların sigorta kapsamında olduğunu ve hasarların nasıl karşılanacağınızdan tam olarak emin olmalısınız.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Süreci

İstanbul Eşya paketleme
istanbul Eşya paketleme

Evden eve nakliyat işlemleriniz için öncelikle nakliyat firmanızı belirlemelisiniz. Nakliyat planınız için zamanı belirlemelisiniz. Bu noktada çalıştığınız firmanın sizin için esnek zaman yaratması önemlidir. Çünkü bazı nakliyat işlemleri tahmin edilen süreden daha uzun sürebilir. Firmalar bazen eşya yoğunluğunuzu görmek için sizden evinizin fotoğraflarınızı isteyebilir. Ya da nakliyat öncesinde gelip firma elemanlarıyla eşya yoğunluğunuzu tespit edebilir.

İstanbul Nakliyat günü geldiğinde eşyalarınız paketlenerek taşıma araçlarına yüklenmeye başlanır. Çok özel ve değerli eşyalarınızı dilerseniz kendiniz paketleyebilirsiniz. Eğer kapıdan geçmeyecek eşyalarınız varsa bu eşyalar yeni evinizde tekrar monte edilmek üzere de monte edilerek paketlenir. Eşyalarınızı önem sırasına göre belirterek bu sırayla paketlenmelerini sağlayabilirsiniz. Küçük eşyaları önceden paketleyerek kalabalığı azaltabilirsiniz.

Eşyaların taşınma sürecine gelindiğinde taşınacak adres açıkça nakliyat firmasına belirtilmelidir. Taşınma için binanın girişine, binanın ön tarafına ve sokağın genişliğine bakılarak hangi yöntemlerin kullanılacağına karar verilir. Eşyalarınızın çokluğuna ve büyüklüğüne göre de araç ayarlanır. Eşyalar araçlara konulduktan sonra yeni konuma götürülür ve müşterinin istediği şekilde eşyalar yerleştirilir. Bu aşamada sökülerek taşınan eşyalar tekrar monte edilerek yerleştirilir. Bu şekilde İstanbul evden eve nakliyat süreci de tamamlanmış olur. Bu süreci en sorunsuz şekilde atlatmak için İstanbul nakliyat firmaları arasında en güvenilir firma olarak Önder Nakliyat firmamızı seçebilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Evden eve nakliyat sürecinde dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle firma seçerken firmanın verdiği hizmeti iyice araştırmalı ve ona göre tercihinizi yapmalısınız.
 • Taşıma sigortası yaptırmak her zaman sizin yararınıza olacaktır. Çünkü en profesyonel firmalarda bile kimi zaman beklenmedik kazalar olabilir. Sigorta bunun için oldukça önemlidir. Önder Nakliyat olarak evden eve nakliyat işlemlerimizi sigortalı bir şekilde yapmaktayız.
 • Nakliyat firmasının doğru araçlar kullanması için eşya yoğunluğunuzu doğru bir şekilde belirtmeniz önemlidir. Eşyalarınız taşınırken bir önem sırası yaparak nakliyat planı da oluşturabilirsiniz. Bu şekilde en önemli eşyalarınız daha öncelikli taşınmış olur.
 • Küçük eşyaları ilk önce kutulayıp kalabalığı azaltabilirsiniz. Bu hem size hem de nakliye personeline yardımcı olacaktır.
 • Taşınacağınız evin ve şu an oturduğunuz evin bulunduğu yer hakkında istanbul nakliyat şirketinize detaylı bilgi vermelisiniz. Site içerisinde oturuyorsanız araçların içeri girebilmesi için site güvenliğine önceden haber vermelisiniz.

Neden Önder Nakliyat

İstanbul Önder Nakliyat Hakkında

1983 yılında kurulan firmamız 1990 yılında taşıma için gerekli tüm belgeleri alarak nakliyat işine başlamıştır. Önder Nakliyat, İstanbul nakliyat şirketleri arasında en eski kuruluşa sahip olan firmadır. Bu köklü geçmişimiz ve yılların getirdiği tecrübemizle en iyi evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize vermekteyiz. Önder Nakliyat olarak firmamızda birçok hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, asansörlü nakliyat gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Nakliye elemanlarımızı her zaman profesyonel ve tecrübeli kişilerden seçmekteyiz. Firma elemanlarımız istanbul nakliyat konusunda size en kaliteli hizmeti verecektir. Firmamızda her ihtiyaca uygun birçok nakliye aracı bulunmaktadır. Araçlarımızın hepsi taşıma amacına uygun araçlardır. Tır, kamyon, kamyonet, kırkayak gibi taşıma araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız ihtiyaca göre farklı büyüklüklerde kullanılabilir.

İstanbul Nakliyat için fiyatlarımızı her zaman müşterilerimize önceden belirtiriz. Müşterilerimizin hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmaması adına her zaman ücretlerimizi net olarak belirtiriz.

İstanbul Nakliye sürecinin her aşamasından müşterilerimizi haberdar ederek bilgilenmelerini sağlarız. Bu şekilde tüm istanbul nakliye planına hakim olup eşyalarınızın tüm taşınma sürecinden haberdar olabilirsiniz.

Nakliye söz konusu olduğunda sigorta büyük önem taşır. Önder Nakliyat olarak istanbul nakliyat hizmetlerimizi sigortalı olarak vermekteyiz. Müşterilerimize her zaman sigorta içeriğini net bir şekilde belirterek eşyalarını güvence altına alırız, karşılaşılabilecek herhangi bir kaza durumunda eşyanın değeri kadar sigortalanmasını sağlarız.

K-3 Yetki Belgesi
Marka Tescil Belgesi

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Firmamız 30 yıllık tecrübesi ile İstanbul evden eve nakliyat hizmetini müşterilerine vermektedir. İstanbul evden eve nakliyat amatör kişilerce yapıldığında türlü sorunlarla karşılaşma olasılığı yükselir. Firmamız yıllardır verdiği profesyonel nakliyat hizmetleri ile bu sorunlarla karşılaşmamanız için sizlere hizmet verir.

Firmamız profesyonel nakliye personelleri ile çalışmaktadır. Personellerimiz eşyalarınızı en dar yerlerden bile kolaylıkla taşıyabilirler. Bu da nakliyat sürecinizin sorunsuz geçmesi için önemli bir etkendir. Taşıma işlemlerinin bir plan doğrultusunda yapılması gereklidir. Firmamız da sizin için nakliye planı oluşturarak bu plan doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirir.

İstanbul evden eve nakliyat için firmamıza ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firmamız gerekli bilgileri size verecek ve sizin için bir nakliyat planı oluşturacaktır. Nakliyat için kamyonet, tır, kamyon ve kırkayak gibi taşıma araçlarımız bulunmaktadır. Sizin için uygun aracı kullanarak evden eve nakliyat hizmeti veririz. Tüm süreçten sizi bilgilendirerek hareket ederiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri eşya yoğunluğunuza göre farklılık gösterir. Hizmetlerimizde ücretin içerisine ekspertiz, sigorta dahildir. Profesyonel hizmetimiz ve ekibimizle İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştiririz.

1+1 evler için evden eve nakliyat ücretimiz 1000 TL’ dir. Bu ücretimiz sabittir ve müşterilerimize daha sonrasında ek ücretler çıkarmayız. 2+1 evler için nakliyat ücretimiz 1500 TL’ dir ve 3+1 evler için de bu ücret 2000 TL’ ye çıkmaktadır. Ücretlerimiz içerisine sigorta da dahildir. Müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyatta Nakliyat Araçlarımız

Önder Nakliyat olarak hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz için her ihtiyaca uygun nakliyat araçlarını bünyemizde bulundurmaktayız. Her ihtiyaca uygun büyüklükteki araçlarımızla nakliyat işlerinizi kolaylıkla halletmekteyiz. Araçlarımızın iç hacmi tüm eşyalarınızı alabilecek büyüklüktedir. Eşyalarınız araçların içerisinde zarar görmesin diye uygun paketleme yöntemleri ile paketlenerek taşınır.

Tır, kamyonet, kamyon gibi nakliyat araçlarımızla sizler için istanbul evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Araçlarımızın hepsi son modeldir. Bütün ihtiyaçlarınız için iç hazneleri geniştir ve en büyük eşyalarınızı bile hem şehir içinde hem de şehirler arasında taşımak için uygundur. Montajı sonradan yapılacak eşyalarınız da tüm parçaları bir yerde olacak şekilde dikkatlice paketlenir. Kırılacak eşyalarınızın etrafı köpük gibi materyallerle sarılarak kırılmalarının önüne geçilir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Personellerimiz

Personellerimiz eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İstanbul Nakliyat sürecinin önemli bir parçasını oluşturan nakliyat personelleri profesyonel kişilerden oluşmazsa istenmeyen sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak adına firmamız her zaman profesyonel kişilerle beraber çalışmaktadır.

Personellerimiz nakliyat süreci boyunca sizinle iletişim kurarak sürecin her aşamasında sizi bilgilendirir. Firma olarak her zaman müşterilerimizle iyi iletişim kurmayı ön planda tutarız. Tüm süreçten sizi bilgilendirir ve her sorunuza yanıt vermek için uğraşırız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Taşıma Fiyatları

1+1 EV EŞYASI
Standart
1000

Profesyonel Hizmet

Sigortalı Hizmet

Profesyonel Ekip

Ücretsiz Ekspertiz

3+1 EV EŞYASI
Standart
2000

Profesyonel Hizmet

Sigortalı Hizmet

Profesyonel Ekip

Ücretsiz Ekspertiz

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetimiz

evden eve nakliyat firması
evden eve nakliyat firması

Önder Nakliyat olarak evden eve nakliyat haricinde verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri de şehirler arası nakliyat hizmetidir. Şehirler arası nakliyat evden eve nakliyattan ayrılır. Tamamen farklı bir şehre taşınmak aynı şehir içerisinde taşınmaktan daha farklı ve zorlu bir süreçtir. Şehirler arası nakliyatta daha farklı araçlar kullanılır. Önder Nakliyat da İstanbul nakliyat firmaları arasında şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmalardandır. İstanbul’ dan ayrılıp başka bir şehre taşınmak istiyorsanız Önder Nakliyat’ ın kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Şehirler arası istanbul evden eve nakliyat için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri nakliyat yapılacak iki şehir arasındaki mesafedir. Bu mesafe 100 kilometre de olabilir 1000 kilometre de olabilir. Mesafe uzadıkça nakliyat süresi ve zorlukları da artmaktadır. Önder Nakliyat olarak İstanbul’ dan taşınmak isteyen tüm müşterilerimiz için Türkiye’ nin her şehrine şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun profesyonel personelimiz ve nakliyat araçlarımızla şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini en güvenilir şekilde vermekteyiz.

 

Şehirler Arası Nakliyat Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Şehirler arası evden eve nakliyat süreci her ne kadar stresli bir süreç olsa da en başında plan yapmak tarihleri belirlemek ve çoğu şeyi netleştirmek stresinizi biraz olsun azaltacaktır. Eşyaların ne zaman paketlenip toplanacağına da karar vermeniz ve planlarınızı buna göre ayarlamanız gerekmektedir. Tüm toparlama işlemlerini son güne bırakmanız stresinizi daha da arttıracaktır.
 • Şehirler arası nakliyat her nakliyat firmasının verdiği bir hizmet değildir. Nakliyat firmanızı araştırırken bu hizmeti verip vermediğine dikkat etmelisiniz. Tercihinizi kurumsal ve profesyonel firmalardan yana kullanmalısınız. İstanbul nakliyat firmaları içerisinde şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan biri de Önder Nakliyat’ tır. Önder Nakliyat olarak müşterilerimize her zaman kurumsal ve profesyonel bir nakliyat hizmeti vermekteyiz.
 • Nakliyat firmanız tarafından doğru nakliyat araçlarının kullanılması için firmanızın sorduğu sorulara doğru cevap vermelisiniz. Firmanız size eviniz kaç odalı, kaçıncı katta oturuyorsunuz, montaj veya demonte eşyalarınız var mı gibi sorular sorabilir. Sorunsuz bir nakliyat süreci için firmanıza doğru bilgileri vermeniz oldukça önemlidir.
 • Şehirler arası evden eve nakliyatta dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise nakliyat firmanızın sigortalı taşıma yapıp yapmamasıdır. Şehirler arası istanbul evden eve nakliyat ta şehir içi istanbul nakliyattan daha fazla risk vardır. Bunun için de sigorta oldukça önemlidir.

 

Şehirler Arası Nakliyatta Sigorta

Şehirler arası nakliyatta sigorta, şehir içi evden eve nakliyat sigortasından daha önemlidir. Daha uzak mesafe olduğu için daha uzun süren bu nakliyat işleminde risk de doğal olarak daha fazladır. Bu risklerden eşyalarınızı korumak için sigorta oldukça önemlidir. Firma ne kadar profesyonel olursa olsun istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Bunun için önlem alıp sigortalı nakliyat hizmeti sunan firmalardan yararlanmanız daha iyi olacaktır.

Sigorta konusunda dikkat etmeniz gereken sigortanın içeriğidir. Bazı firmalar sigortanın içeriğini müşterilerine tam olarak bildirmez. Bu noktada dikkatli olmanız gerekir. Sigortanın neleri kapsadığına hakim olmanız gereklidir. Bu şekilde olası bir zarar durumunda hayal kırıklığına uğramaktan da kurtulursunuz.

Önder Nakliyat olarak firmamız şehirler arası istanbul nakliyat için her türlü riski en aza indirmek için çabalamaktadır. Buna rağmen karşılaşılabilecek her türlü sorun için firmamız müşterilerine sigorta imkanı da sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın kendi fiyatlarından sigortalanmasını sağlamaktayız. Ücretimizi müşterilerimize başta belirtiriz ve daha sonrasında hiçbir ek ücret çıkarmayız.

en iyi firma

Yılın En İyi Firması

2021 yılın en iyi firması olmanın gurunu yaşıyor, ve sizlere daha iyi hizmetleri sumak için var gücümüzle çalışıyoruz.

en çok hizmet

Güvenli Kalite Sunar

Yılın en çok hizmet veren nakliyat firması olarak biz seçildik. Yeni rekorlar için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

güvencenin tek adresi

Güvencenin Adresi

Yılın en iyi firması olup, ve en çok hizmet veren nakliyat şirketi olarak tüm müşterilerimize güven veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Önder Nakliyat

Önder Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini %100 elde ederek kurumsal olarak hizmet sunuyoruz.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Teknoloji ve imkanlar gün geçtikçe gelişti. Bu gelişim nakliyat sektörünü de olumlu şekilde etkilemiş durumda. Eskiden tamamen insan gücü ile gerçekleştirilen nakliyat işlemleri için artık daha gelişmiş yöntemler kullanılmakta. Asansörlü nakliyat da istanbul  nakliyat işlemlerinde kullanılan yöntemlerden birisi.

Asansörlü nakliyat istanbul evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların asansör ile balkona ulaştırıldığı yöntemdir. Özellikle de üst katlardaki evler için bu yöntem kullanılır. Asansörlü nakliyatta kullanılan asansörler taşıma için geliştirilmiştir. Bu asansörler özel araçlara monte edilerek kullanılır. Bu taşıma yönteminde taşıma yapılacak evin penceresinin ya da balkonunun eşya sokup çıkarmaya uygun olmasına dikkat edilmelidir. Önder Nakliyat da asansörlü İstanbul evden eve nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir.

 

İstanbul asansörlü nakliyat
İstanbul asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Asansörlü nakliyatta kullanılan asansör sistemleri 20 kata kadar kolaylıkla eşya taşıyabilir. Özellikle de dar merdivenli ya da yüksek katlardaki evler için bu yöntem kullanılır. Nakliyat asansörleri kamyonun arka tarafına yerleştirilir. Raylı kızaklı bir çalışma sistemi vardır. Raylar üzerinde yaklaşık 2.5 metre genişliğinde bir asansör kabini bulunmaktadır. Bu asansör kabini en ağır eşyaları bile taşıyacak güçtedir.

Asansörlü evden eve nakliyatta önce araç balkona ya da pencereye göre uygun bir yere park edilir. Sonra nakliyat personelleri yardımı ile eşyalar asansör kabinine yerleştirilir. Asansörle balkona çıkarılan eşyalar içeriden personeller tarafından alınarak yerleştirilir. Sadece insan gücü ile 4-5 saatte yapılan işler asansörlü nakliyat ile 2-3 saatte yapılabilir. Evden eve nakliyat işlerinde oldukça avantajlı olan asansörlü nakliyat İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde Önder Nakliyat tarafından kullanılır. Firmamız diğer bütün hizmetlerinde olduğu gibi asansörlü istanbul nakliyatta da güven ve profesyonellik garantisi vermektedir.

 

Önder Nakliyat İle Asansörlü Nakliyatın Avantajları

 • Bir İstanbul nakliyat firması olan Önder Nakliyat ülke genelinde aktiflik göstererek Türkiye’nin her yerinden müşterilerine hizmet verir.
 • Önder Nakliyat olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizin ücretlerini müşterilerimize önceden bildirmekteyiz. Müşterilerimizden daha sonrasında ek ücretler talep etmemekteyiz. Hoş olmayan sürprizler yapmamaktayız.
 • Müşterilerimizi asansörlü nakliyat sürecinin bütün adımlarından haberdar etmekteyiz.
 • Asansörlü nakliyat ağır eşyalarınızı üst katlara taşımak konusunda oldukça avantajlıdır. Önder nakliyat olarak biz de en kaliteli asansörlü istanbul evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize vermekteyiz.
 • Asansörlü nakliyat ücretlerimiz her bütçeye uygun şekildedir. Fiyatlarımızda her zaman %10 indirim uygulanmaktadır.
 • Önder Nakliyat’ ta asansörlü nakliyat için kiralama işlemi yapmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken iletişim bölümünde yer alan iletişim bilgilerimizden bize asansörlü istanbul nakliyat için gün belirtmenizdir. Bize telefon numaramızdan ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat İçin Ücretlerimiz

Asansörlü nakliyatta nakliyat yapılacak evin bulunduğu kata göre farklı ücretler uygulanır. Biz firma olarak ücretlerimizde %10 gibi bir indirim uygulayarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat ücretlerimiz 1-5 arasındaki katlar için 450 TL’ dir. Kat yükseldikçe fiyat artışları görülmektedir. 5-10 katlar arasındaki evler için 500 TL, 11-15 arasındaki katlar için 550 TL, 16-20 katlar arasındaki evler için 600 TL’ dir. Fiyatlarımız için detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Şehir İçi Nakliyat - Önder Taşımacılık

İstanbul evden eve nakliyat firması
İstanbul evden eve nakliyat firması

Önder Nakliyat olarak bünyemizde verdiğimiz hizmetlerden olan şehir içi nakliyat en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Daha büyük, daha güzel manzaralı, daha iyi bir eve taşınmak için çoğu insan şehir içi nakliyattan yararlanır. Ofisini ve iş yerlerini taşımak isteyen insanlar da şehir içi nakliyattan yararlanır. Önder Nakliyat olarak İstanbul nakliyat hizmetlerimizi şehir içinde de yapmaktayız. Şehir içinde ister evinizi isterseniz de ofisinizi Önder Nakliyat aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şehir içi istanbul evden eve nakliyat her ne kadar şehirler arası nakliyattan daha kolay bir süreç olsa da küçük de olsa bazı riskler barındırmaktadır. Bu nedenle şehir içi nakliyatın da profesyonel firmalar aracılığı ile gerçekleştirilmesi gereklidir. Profesyonel nakliyat firmalarıyla çalışmak sizin hem bu ufak risklerden korunmanızı sağlarken bu sürecin de kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını da sağlar. Önder nakliyat olarak yıllardan beri gelen şehir içi evden eve nakliyat ile İstanbul nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Önder Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ve teknik elemanlarımız ile şehir içi nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Siz de İstanbul evden eve nakliyat işleriniz için Önder Nakliyat’ ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdaki dönemsel indirimlerden de faydalanarak evden eve nakliyatınızı en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

 

İstanbul Eşya Depolama

Evinizdeki eşyaları değiştirmek ve evinizde yeni alanlar oluşturmak için eşya depolamadan yararlanabilirsiniz. Eşya depoları farklı büyüklüklerde olabilir. Siz eşya yoğunluğunuza uygun olan depoyu tercih edip kiralayabilirsiniz. Kimi zaman evden eve nakliyat işlemlerinde de eşyalarınızı kısa süre için depolamanız gerekebilir. Bunun için Önder Nakliyat sizlere eşya depolama hizmeti de vermektedir.

Eşya depolama işlemi profesyonellikle yapılması gereken bir işlemdir. Eşyaların doğru şekilde paketlenmesi, ambalajlanması ve gün boyu koruma altında tutulması gereklidir. Eşya depolamada oluşabilecek her türlü sorunda firma yanınızda olarak size güvence vermelidir. Önder Nakliyat olarak yıllardır süre gelen tecrübemiz ve yedi gün yirmi dört saat korumalı eşya depolarımızla sizlere en iyi eşya depolama hizmetlerini vermekteyiz.

Eşya depolarımız farklı büyüklükteki seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 eşya deposu seçeneklerimiz mevcuttur. Depolarımızın fiyatı büyüklüklerine göre değişmektedir. Eşyalarınızı içeride ne kadar süre tutacağınıza bağlı olarak da fiyat değişebilir. Bütün depolarımızda aynı güvenlik sistemi uygulanmaktadır ve hepsi son derece güvenlidir.

Depolama işleminde öncelikle firmamız tarafından depolanacak eşyalarınız alınır ve uygun şekillerde paketlenir. Eşyalar depoya yerleştirilmeden önce haşerat ve böcek kontrolleri yapılır. Gerekli ilaçlamalar yapıldıktan sonra eşyalar depoya yerleştirilir. Depolarımız yüzde yüz güvenlidir. Siz de dileğiniz büyüklükte eşya deposunu seçerek Önder Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle depolarda muhafaza edebilirsiniz.

 

Eşya Depolama İçin Ücretlerimiz

Eşya depolamada eşyanızın yoğunluğuna göre fiyatlar değişmektedir. Farklı büyüklükteki depoların fiyatları da değişiklik göstermektedir. İstanbul depolama hizmetinde firmamız müşterilerimize türlü büyüklüklerdeki depoları uygun fiyatlara kiralamaktadır.

Eşyalarınız için 1+1 depoyu firmamızdan 259 TL’ ye kiralayabilirsiniz. Daha büyük depolar tercih etmek isterseniz 2+1 depoları 340 TL’ ye kiralayabilirsiniz. Eşya yoğunluğunuz çok fazlaysa tercihinizi 3+1 depolardan yana kullanabilirsiniz. 400 TL gibi uygun bir ücretle firmamızdan 3+1 büyüklüğündeki bir depoyu kiralayabilirsiniz.