Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, Önder Fiyatları ekonomik İstanbul evden eve nakliyat için fimaları ve nakliye şirketleri arasında ev taşıma üçretleri ekonomik en iyi evden eve nakliyat firması ve sigortalı nakliyat firmasıyız. İstanbul merkezli olan şirketimizin Türkiye üzerinde şehirler arası ev ofis taşıma hizmeti mevcuttur. Eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyacığının garantisini veriyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapıtor müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Evden eve nakliyat sektörünün en iyi olarak hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ev taşıması denildiği zaman insanların geneli, bu işin son derece kolay olduğunu düşünür. Beden gücüne dayalı olarak yapılan evden eve nakliyat, çok basittir ve sadece beden kuvveti gerektirir. Bu düşünce, tümüyle olmasa bile büyük bir kısmıyla yanlıştır. Çünkü ev taşımasını amatör kişilerin yapması söz konusu değildir. Bu alan, tamamen profesyonel olan kişilerce verilen hizmetlerle doludur.  Evden Eve Nakliyat Profesyonel olmayan kişilerin ev eşyalarının zarar görmesine neden olacağı bilinen bir gerçektir. Siz de eşyalarınızın zarar görmeden ve hızlı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor ve insanların beklentilerini daha iyi karşılamak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Kamyon, kamyonet, kırkayak ve tır gibi araçlarımızı yeniliyor ve bunların kasalarında gerekli düzenlemeler yaparak ev eşyaları için daha güvenli hale getiriyoruz. Böylece eşyalarınız, çok uzun yollarda dahi güven içinde taşınıyor.

Evden Eve Nakliyat, noktasında, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Evinizi taşımak istediğinizde firmamıza farklı iletişim yollarından ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan sonra merak ettiğiniz her türlü soruyu cevaplıyoruz. Daha sonra ise evinize gelerek ufak bir çalışma yapıyor ve eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Bu kontrol, hem eşyaların sigortalanması için, hem de nasıl bir araç ve asansör kullanılacağına karar vermek için yapılıyor. Ev taşımasında öncelikle eşyalarınızı topluyor ve paketliyoruz. Bu işlem, isteğe bağlı olarak yapılır. Eğer bu hizmeti almak istemezseniz, eşyalarınızı sizin toplayarak paketlemeniz gerekir. Evden Eve Nakliyat Daha sonra ise evde bulunan mobilyaları demonte hale getiriyor ve taşımasının daha kolay yapılmasını sağlıyoruz. Bütün bu işlemlerden sonra balkon ya da uygun bir pencereye kurmuş olduğumuz asansör ile eşyalarınızı aracın yanına indiriyoruz. Buradan sonra ise araca eşyalarınız yerleştiriliyor ve sabitleme noktaları sayesinde sabitleniyor. Böylece uzun yoldan etkilenmeden taşınıyor. Evden eve nakliyat hizmetleri için ödemeniz gereken rakam, farklı unsurlardan etkilenmektedir. Fakat firma olarak sizlere en uygun fiyatı sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için bizle görüşmeden evinizi taşıtmayın.

Maddeler ile Evden Eve Nakliyat

 • Tüm eşyaların uygun paketler veya kutular ile paketlenmesi ve araca yerleşecek konuma getirilmesi
 • Mobilya, evize, uygu anteni, avizeler, aynalar, kitaplıklar gibi eşyaların sökülmesi işlemlerin yapılması
 • Kırılmayacak şekilde paketlenmesi
 • Yolda karşılaşılan sarsılmalar ile ani frenlerde etkilenmeyecek şekilde kamyona veya kamyonete dikkatlice istiflenmesi
 • Sizin belirteceğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılması
 • Kapıya en yakın ve eşyaların taşınabileceği şekilde aracın park edilmesi
 • Eğer kullanılacak ise asansör için yönetimden izin alınması yada dışarıdan portatif asansörün kurulması
 • Daha sonra paketlerin ece taşınması
 • Daha sonra sizin belirlediğiniz yeni yerlerine dikkatlice oaketlerin açılarak yerleştirilmesi.
 • Genel olarak kiracıların yaşadığı taşınma olaylarında güvenilir evden eve nakliyat firması bulmak her zaman olmamaktadır.
 • Eşyalarınızu güvenli verebileceğiniz nakliyat şirketleri az sayıda olduğu gibi eşyalara zarar vermeden taşınmasını bilen profesyonel ve deneyimli firmalarıda aynı şekilde fazla değildir.
 • Eşyaların özenle korunabilmesi taşınırken zarar görmemesi, hızlı ve güvenli taşınması herkes için çok önemlidir.
 • Referanslı, olumlu yorumlu ve sektörde uzun yıllar hizmet veren Önder Nakliyat, istanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli taşımacılık hizmeti  vermektedir.
 • Nakliyat ve evden eve eşya taşıma sektörünün 30 yıldır Önder olarak bilindiğini de hatırlatalım.
 • Eşyalarınızı emanet edeceğiniz evden eve nakliyat şirketiyle hala tanışmadınızmı? En güvenilir evden eve nakliyat şirketi olarak diğer şirketlerden farkımız güven konusunu esas aldığımız olarak farkımızı konuşturuyoruz.
 • Profesyonel Kadrosu ve geniş araç filosu ile ülkemize geçmişten bu yana hizmer veren Önder Nakliyat, taşımacılık hizmetlerinde siz değerli ortaklarına hızlı güvenli hizmetler sağlamaktadır.
 • 1990 yılında sektöre atılırken ilk olarak evden eve nakliyat hizmetleri ile başlayan firmamız ilk başlamış olduğu alan için evden eve nakliyat hizmetlerine her zaman önem vermektedir.
 • Evden Eve Nakliyat, sırasında dikkat etmeniz gereken bir çok etken vardır.
 • Sorunsuz bir taşınma gerçekleşebilmesi için gözden kaçırmamanız gereken konular bu makalemizde inceliyerek sizlere yardımcı olaya çalışacağız.
 • Nakliyat kelimesinin genel anlamı eşya veya yükün bir yerden başka bir yere taşınmasına genel anlamda verilen isimdir. Burada dikkat edilmesi gereken detaylar taşınan eşyanın kırlması veya zarar görmesinin önlenmesidir.
 • Taşınma olayını uzun yıllardır varlığı bile unuttuğunuz eşyalarınızı ayıklamak olarak görebilirsiniz. Uzun zamandır kullanmadığımız eşyalarınızı ya da kıyafetlerinizi yardım kuruluşlarına veya ihtiyacı olan bildiğiniz insanlara verebilir, kutularda dosya veya çekmecelerde bulunan eski evrakları, fatura ve makbuzları geri dönüşüm kutularına bırakabilir, eski gazeteleri ise taşınma ensasında kullanabileceğiniz için atmamanızda fayda olabilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Hizmeti, Birçok il ve ilçedeki taşımacılık şirketleri arasında, özellikle İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatlarında mükemel ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Aile ortamında nasıl davranacağını bilen ve ılımlı davranışlarıyla daima memnuniyet duyan tutumunuzla, ulaşımın ne kadar kolay ve stressiz olduğunu göstereceksiniz. Şimdi tek yapmanız gerek, özel eşyalarınızı ve yeni yuvanızın anahtarını evinize, götürmek ve şirketinizi taşımak için tüm prosedürleri almak. Yakındaki çemberin unutulmaz bir ziyaretini sunarak anılarınızı geçirerek hep şanslı olduğunuzdan kendinizi mutlu hissedin. Eşylarınızı evde çok fazla saklamanız gerekir. Doğru yer 30 yıllık tecrübe ve güvenilir referanslarla hizmer vermekten mutluluk duyuyoruz. Evden Eve Nakliyat hizmeti ile Üçretsiz keşif fırsatlarına anında erişin.

Evden Eve Nakliyat hizmeti, yıllarca tecrübeleriyle halkımıza hizmet etmekte onur duyoyoruz. Önder evden eve nakliyat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini %100 elde etmiş olup Tüm Türkiye geneli hizmetlerine devam etmektedir. Kaliteli ev taşıma, hizmeti almak için konum olarak sizlere en yakın olan nakliyat şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetleriniz de sizler için sigorta policesi yapıyoruz. Sigorta policesi ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Evden Eve Nakliyat, ev taşıma, için bize ulaşın, Uluaştığınz vakitde alabileceğiniz farklı hizmeler olduğunu göreceksiniz. Geçmişte evden eve nakliyat denildiği zaman sadece eşyaların taşınması akla gelirken günümüzde ise durum çok daha farklıdır. Artık taşınmanın her işlemini, isteğinize bağlı olarak firmalar yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerim ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma rıtüellerinin son bulunduğu bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat, sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürdürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparladığı taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir. Önder Nakliyat olarak sizlere var olan standarların üzerine bir taşımacılık imkanı sunuyor. Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler Önder Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz. Öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle yeni adresinize taşıyoruz. Eşyalarınıza nakliye asnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı filomuzda seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlerin bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediyoruz.