Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinizi sigortalı garantili olarak firmamız tarafından alabilirsiniz.

Önder Nakliyat İle Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri insanların en çok ihtiyaç duyduğu bir alandır. Evden eve nakliye hizmetleri ile insanlar nakliye ve taşıma, işlemlerini kolay bir şekilde yapmaktadırlar. İster şehir içi olsun, ister şehirler arası olsun, bütün ihtiyaçlarda evden eve nakliyat hizmetleri insanlar için geçerlidir. Peki evden eve nakliye hizmetlerinde kurumsal nakliye şirketlerinin avantaları nelerdir? Kurumsal evden eve nakliyat firmalarının en büyük avantajları sigortalı olarak hizmet verdikleridir.

Evden eve nakliyat hizmetleri kurumsal nakliye şirketleri tarafından sigortalı olarak taşınır ve bütün eşyalar güvence altına alınır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde kurumsal nakliye şirketi nasıl bulunur? bu konuda sizlere konum olarak en yakın Önder nakliyat şirketi vardır. İstanbul evden eve nakliyat önder nakliye şirketi sizlere kurumsal ev taşıma, eşya depolama, ofis taşımacılığı, ve şehirler arası nakliye hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır. Önder Nakliyat ile evden eve taşıma hizmetlerinizi hem sigortalı olarak yapın, hem de güvenli bir taşınma keyfini yaşayın.

Önder Nakliyat firması ile sadece evden eve nakliyat hizmetleri değil, daha bir çok taşınma hizmetini alabiliyorsunuz. Önder nakliyat firmasının avantajları nedir? Önder Nakliyat şirketinin avantajları; Sigortalı ev taşıma ve depolama, En iyi evden eve nakliyat hizmeti, güvenilir şirket, ve uzman taşıma ekipler, ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri tamamen eşyaların miktarına, eşyaların gideceği mesafeye, ve eşyalarının alınacağı yerden asansörlerin olup olmaması gibi durumlarda nakliye ücretleri belirlenir. Evden eve nakliyat ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişim kurun. Eşyalarının az olması veya çok olması gibi hususlarda nakliye ücretlerinde değişkenliğine sebep veren bir durumdur. Peki evden eve nakliye ücretlerini en doğru şekilde nasıl alabilirsiniz. Evden eve taşıma fiyatlarını almadan önce mutlaka önder nakliye şirketi ile iletişime geçmelisiniz.

Önder nakliye şirketi ile iletişime geçtiğiniz taktirde firmamız sizlere ön planlama olarak ücretsiz bir şekilde nakliye ekspertizi göndermektedir. Ücretsiz nakliye ekspertizi ile hem bütçenize uygun fiyatları öğrenebilirsiniz hem de taşınma sözleşmenizi yaparak, sigorta poliçesi oluşturarak eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz.

Evden eve nakliye fiyatları genellikle (1500) TL den başlamaktadır. Bu fiyat sadece taban fiyatı olarak verilmiştir. Genellikle 1+1 evin taşınma fiyatı (1300) veya (1500) teledir. 2+1 veya 3+1ev eşyaların fiyatları ise (1800) ila (3400) teledir. 4+1 veya daha fazlası için fiyat verilmemektedir. Bu durumda ücretsiz bir şekilde firmamızdan ekspertiz hizmetini talep edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Seçilir?

Evden eve nakliyat şirketi nasıl bulabilirsiniz? öncelikle evden eve nakliye araştırmasına girdiğimizde sektörle olarak hem iyi hem de kötü sonuçlar ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Bu durumda kötü sonuçlara düşmeden istediğimiz nakliyat şirketini nasıl buluruz? Evden eve nakliyat alanında büyük işlere imza atan, ve nakliye sektöründe lider marka konumunda ilerlemiş en iyi nakliyat şirketi serüvenine sahip olan Önder Nakliyat şirketi sizler için tek doğru tercihtir.

Evden eve nakliyat şirketleri arasında hizmet kalitesi ile her zaman ev sahiplerine güven çerçevesinde hizmet veren önder nakliyat bu alanda da sizlere kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. Önder nakliyat şirketi 1983 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Ev sahiplerine en iyi hizmetleri sunmak için de 365 gün durmadan var gücü ile çalışmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular?

Evden eve nakliyat hizmetleri kaç kişi ile yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat hizmetleri genellikle 5-6 veya 7 kişi ile yapılmaktadır. Kişi sayısı tamamen eşyaların çokluğuna göre belirlenmektedir. Normal şartlar da ise (1+1) nakliye hizmetlerinden 5 tane profesyonel personel çalışmaktadır. (3+1) nakliye hizmetlerinde ise 7 veya 8 kişiden oluşan profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır. Daha fazla bilgi içi lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde şehir içi taşınmalarda sigortanın yapılması zorunlu değildir, tamamen ev sahiplerinin kararına kalmıştır. Her ihtimale karşı biz talep ediyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde ise evden eve nakliye sigortasının yapılması zorunludur. Sigortalı nakliyat hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için Sigortalı Nakliyat sayfasına göz atabilirsiniz.

Kesinlikle evet. Evden eve nakliyat hizmetlerinde modüllü asansörlü taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. Asansörlü Evden Eve Taşımacılık hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için Asansörlü Nakliyat sayfasına göz atabilirsiniz.

Evet. Evden eve nakliyat hizmetlerinizde ön planlama olarak sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini sunuyoruz. Ekspertiz hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçin.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İstanbul

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri tamamen evden eve nakliyat firması, önder nakliyat firması tarafından yapılmaktadır. Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 iline hızlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  İstanbul'da başta Ataşehir olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerine sigortalı hizmet vermektedir. Firmamız her zaman müşterilerine memnuniyet çerçevesinde bir taşınma hizmeti vermektedir. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti sunarak evden eve nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Evden eve nakliyat paketleme işlemlerinizde yardımcı olmak için sürekli çabalar ve çalışır. Depolama ve paketleme hizmetlerinden faydalanmak için lütfen sitemizde yer alan numaralardan bize ulaşın. Taşımacılık sektöründe lider olan evden eve nakliyat müşterilerine en iyi hizmet ve daha uygun fiyat avantajlarından yararlanmalarını sağlar. Taşınmanın önemli bir bölümü olan toparlanma kısmında daha pratik olmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki yazımıza bir göz atın.

Ofis taşımacılığı, evden eve taşımacılık, paketleme, depolama gibi hizmetlerimizden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin. Böylelikle sizde Evden eve nakliyatın ayrıcalıklı müşterilerinden biri olma avantajı ve fırsatını elde edin. Toparlanmanızın daha kolay olması ve pratikleşmesi için evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul olarak birkaç ipucu derledik. Bu yöntemler Evden eve nakliyat olarak henüz taşınma günü gelmeden paketlemenin hızlıca bitmesine yol açacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat İle Tencere Ve Tavalar Nasıl Paketlenir?

Tencere ve tavalara, öteki kırılmaz mutfak gereçlerini arasına tek bir ambalaj kağıdı koyarak minik ve orta büyüklükteki kutularda istifleyerek işleyin. Alanınızı en üst düzeye çıkarmak için daha minik tavaları daha büyük olanlara yerleştirebilirsiniz. Cam kapaklarınız varsa, bu tarz şeyleri kağıdına sarın ve kenarlarını ambalaj bandıyla sabitleyin. Yine, boş alanı doldurmak için ambalaj fıstığı kullanın.

Evden Eve Nakliyat Çatal Bıçak Ekibi Nasıl Paketlenir?

Çatal bıçak takımınız bir tepsisinde saklanıyorsa, orada dışarıda. Tepsiyi ambalaj kağıdına yada balonlu ambalaj sarın ve bütün tepsiyi orta boy bir kutuya püskürtmeli. Bıçakları çıkarıp teker teker kağıtlara sarabilir, peşinden bu tarz şeyleri kutunun içerisine bir demet halinde yerleştirebilirsiniz. Seramik çatal bıçak takımınız varsa, Bunları hassas bulaşıklar benzer biçimde kullanın ve onu birini kağıtlarla ile bir bir sarın.

Evden Eve Nakliyat Mutfak Aletleri Nasıl Paketlenir?

Mikrodalgalar, kahve makineleri, ekmek kızartma makineleri ve ekmek makineleri benzer biçimde minik mutfak aletleri, hala mevcut, arasında bulunan paketlenmelidir. Aksi takdirde, her aleti kağıtlara sarın ve ambalaj bandıyla sabitleyin. Her bir emin aleti kendi minik çaplı taş işleme ve boş alanı doldurmak için ambalaj fıstığı kullanın.