Ev Taşıma Hizmetleri

Ev taşıma hizmetleri, sunan firmamız ile anında nakliye hizmeti alabilirsiniz. Uzun yıllardan beri nakliyat alanında büyük işlere imza atan firmamız ev taşıma alanında rakipsiz tek ev taşıma firması olmuştur. Ev taşımacılık hizmeti sunan binlerce nakliye firması vardır. Bu nakliye firmaları arasından kurumsal ve güvenilir hizmet sunan firmalar oldukça azdır. Ev taşımadan önce nasıl kurumsal bir nakliyat şirketi bulmak oldukça zordur. Çünkü evden eve nakliyat hizmetini hiç bilmeyen insanlar bile kalkıp bu işi yapıyor. Sizin tek yapmanız gereken şey firmamız ile iletişime geçmeniz olcak. Önder Nakliyat şirketi olarak ev taşıma alanında 1990 yıllından bu yana hizmet veriyoruz. Sizlere en iyi ev taşıma hizmeti vermek için 365 gün durmadan çalışıyoruz. Ülkemizde sektör analizine baktığımızda birçok sektörde iyisi ve kötüsü vardır. Bu sektörlerde bu denli düzün geçmişten de beri devam etmiş olabilir yada zamanla değişmiş olabilir. Ev taşıma hizmetleri sektöründe hele ki kendi başına artık bir sektör haline gelen evden eve nakliat sektörü bu zincirleri kırmıştır. Ev taşıma şirketi olarak sizlere kaliteli ev taşıma hizmeti veriyoruz.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri

Profesonel ev taşımacılık hizmetleri ülkemizde pek nadir rastlanan hizmetlerin bir parçası olmuştur. Ev taşımacılık alanında 1990 yılından başlayan Önder Nakliyat, hızlı ve güvenli ev taşıma hizmetlerine büyük bir aşama katederek kendi sektör içinde çok iyi tanıtarak referans anlamında önemli başarılara sahip olmuştur.

  • Profesyonel olarak evinizi taşıyoruz. Evinizde bulunan bütün eşyalarınızı sigorta kapsamı altına alarak taşıyoruz.
  • Ev taşıma hizmetlerinizi yapmadan önce firmamız tarafından sizlere ücretsiz exspertiz hizmeti sunuyor. Ücretsiz exspertimiz sayesinde sizlere ev taşımacılık alanında güven kazandırıyoruz.
  • Ev taşımacılık alanında bütcenize uygun fiyatlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Ve bu konuda ev taşıma masraflarınızdan sizlere ve bütcenize en uygun fiyatlar ile yardımcı oluyoruz.
  • Sigorta Policesi, Ev taşıma şirketi olarak eşyalarınızı taşırken, taşınma esnasına darbe ve zarar gören eşyalarınızı yapmış olduğumuz sigorta policesi ile güvence altına alıyoruz. Ve sizleri hiç bir şekilde madur durumda bırakmıyoruz.
  • Ev Taşımacılık alanında %100 Müşteri memnuniyetini veriyoruz. Profesyonel Personellerimiz ile en iyi ev taşıma hizmeti sunarak %100 Memenuniyet sunuyoruz.
  • Ev Taşıma Firması olarak İstanbul’un Bütün ilçelerindeyiz. Bizlere sizlere bir alo kadar yakınız. Alo demeniz yeterlidir.
  • Ev taşıma şirketler arasında kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile öne cıkan firmamız sizler için en doğru tercihtir.
  • Ev eşyalarınızı alabilecek kapasitede nakliye araçlarımız mevcuttur. Bu konuda bir kuşkunuz olmasını eşyalarınız özenli bir şekilde araçlarımıza yüklenip istiflenmektedir. Profeyonellerimiz tarafından en iyi şekilde eşyalarınızı nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Ev Taşıma Şirketi

Ev taşıma şirketi, seçerken en önemli kısıtlardan birisi güvenilirliktir. Hayatın her alanında olduğu gibi nakliye işin de kaliteli ve kalitesiz firmalar bulunuyor. Bu yüzden eşyalarınızı emanet edeceğiniz, evinizin kapılarını açacağınız kişilerin güvenilir olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Taşınma sürecinin sağlıklı ilerlenmesi için çeşitli noktalara dikkat emeniz gerekir. Bir nakliye firmasının güvenilirliğini gösteren özelliklerden birisi referanslarıdır. Mutlaka firmamın refesranslarını incelemenizi öneriyoruz. Yetki belgelerini sorgulamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sektörde faaliye gösteren Önder Nakliyat şirketinin gösterebilmesi için firmanın yasal olarak bulundurulması gereken sertifikalar demektir. Bu yüzden de mutluka sertifikalarına, belgelerini istemeniz avantajınızadır.

Sıkca Sorulan Sorular

Nakliyat sigortların yaptırılması zorunlumudur.?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli mazleme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir.

Ev Taşımacılık Hizmeti kaç kişiyle yapılmaktadır?

Ev taşıma hizmetleri kapasitesine göre 4,5 veya 6 ile yaplmaktadır.

Ev taşımak için rezervasyon yatırmam gerekir mi?

Kesinlikle evet. Taşınmadan en az 3 gün önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında paralığınızı yaparak taşınma gününe rezervasyon yaptırılmalısınız.