Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliyat Firması

Bodrum evden eve nakliyat şirketimiz, Bodrum merkezli olmak üzere kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bodrum başta olmak üzere tüm bodrum ilçelerine en kısa süre içerisin de taşınma işlemleriniz için her biri alanında uzman ekip yönlendirilmektedir. Bodrum Nakliye hizmeti veren tüm çalışan ekiplerimizin mesleki tecrübesi oldukça yüksektir.

Bodrum eşya taşıma ve mobilya sökme gibi işlemlerin de uzman ekiplerimiz tarafından güvenilir bir şekilde paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Bodrum evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde çalışan tüm ekiplerimiz 10 yıldır bünyemiz de kurumsal bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Bodrum nakliyat şirketimiz eşyalarınızı taşınma haline getirdikten sonra kapalı kasa kamyonlarımıza yüklenir.

Ayrıca eşyalarınızın yükleme işlemleri öncesinde tüm mobilyalarınız fiziksel özelliklerine göre tek tek gruplandırılmaktadır. Bodrum Nakliyat Firmamız 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri kapalı kasa kamyonet ve kamyonlar ile güvenilir bir şekilde taşımaktadır. Bodrum evden eve nakliye parça eşya taşıma, eşya depolama, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve villa taşıma gibi hizmetleri de sigortalı nakliyat olarak sunmaktadır.

Bodrum evden eve nakliye firmamız Gümbet, Bitez, Yalıkavak, Turgutreis, Türkbükü, Göltürkbükü, Gündoğan, Ortakent, Gümüşlük ve Akyarlar gibi yakın ilçelere günlük sevkiyatlar yaparak, tüm eşyalarınızı daha kısa süre de profesyonel bir şekilde nakil edilmesini sağlamaktadır.

Bodrum Evden Eve Nakliyat
Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliye Firmaları

Bodrum evden eve nakliye firmaları, evden eve taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Eşya sahiplerinden gelen tüm taşıma ve nakliye taleplerini hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. 4+1, 5+1 gibi büyük ve geniş daireler için firmamız her zaman sizler için uygun araç modelleri temin etmektedir. Bodrum’dan Tüm Türkiye’ye kurumsal bir şekilde hızla eşya taşımacılığı sevkiyatları düzenlenmektedir.

Bodrum Evden Eve Nakliye Firmaları müşterilerinin hiç bir şekilde mağdur olmaması açısından her zaman nakliye sürelerini büyük oranlarda düşürmektedir. Müşterilerimiz elini hiç bir şekilde bir işe sürmeden tüm eşyaların taşıma sürecini tamamen firmamızın kapsamında tamamlanmaktadır. Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınızın yapılması gereken tüm işçilik isteyen konular sadece firmamızın bünyesinde yer alan uzman personellerimiz tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bodrum evden eve nakliye firmaları her zaman müşterilerine kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunmaktadır. Ev eşyalarınızın, parça eşyalarınız ve mobilyalarınız deforme olması gibi bir risk söz konusu değildir çünkü biz her zaman bunların önlemlerini taşınma işlemleri başlamadan önce alıyoruz. Bodrum evden eve nakliye ekipleri, her türlü eşyaları güvenilir bir şekilde taşıyabilecek tecrübeye sahipler. Ayrıca Bodrum evden eve nakliyat firmamız Bodrum’da bulunan ilçelere ücretsiz ekspertiz ve sigortalı evden eve nakliye hizmeti de vermektedir

Bodrum Ev Taşıma

Bodrum ev taşıma hizmetleri öncesinde firmamız her zaman taşınacak olan eşyaların detaylı bir incelemeden geçirmektedir. Bu incelemeler sonrasında ise tüm taşıma işlemlerinizin maliyetleri hesaplanmaktadır. Yapılan incelemeler sonrası müşterilerimizden onay alındıktan hemen sonra tüm eşyaların paketleme sürecine başlanmaktadır. Perdeleriniz avizeleriniz, koltuk takımlarınız, ve masa takımları güvenilir ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir.

Bodrum ev taşıma ekipleri, tüm eşyaları paketlenmesini ve ambalajlamasınız bitirdikten sonra eşyaları araçlara yükleyerek yeni evinizin yolunu tutmaktalar. Ayrıca eşyalarınızın taşınma sırasında ambalajların açılması veya mobilyaların çizilmesi hiç bir şekilde söz konusu olamaz. Yeni adreslerinize getirilen tüm eşyalarınız paketlerinden çıkartılır ve daha sonra kontrolden geçirilmektedir. Yapılan kontroller sonrası eşyalarınızın kurulum işlemlerine başlanmaktadır.

Bodrum ev taşıma firmamız müşterilerine anahtar teslim taşıma hizmetini de vermektedir. Ve yine tüm avizeleriniz, perdeleriniz ve hatta beyaz eşyalarınızın montajı bile bünyemizde çalışan uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bodrum Ev Taşıma Firmamız, villa & yalı taşımacılığı, dubleks ev ve daire taşımacılığı, ve Bodrum ev eşyası taşıma hizmetlerini sigortalı kaskolu bir şekilde vermektedir

Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bodrum evden eve nakliyat fiyatları yapılan ekspertizden sonra belirlenmektedir. Taşınacak olan tüm eşyalarınız incelenerek en doğru fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca taşıma maliyetleriniz, eşya sayısına, eşya taşıma güzergahına ve binaların kat durumuna göre belirlenmektedir. Bodrum Evden Eve Taşıma Firmamız piyasa şartlarına göre en iyi şekilde en ekonomik hizmetleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Bodrum nakliyat fiyatları şehir içi ve şehirler arası gibi taşıma yöntemine göre de değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini bile çok ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Bodrum evden eve nakliye şirketimiz ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1+1

Ev Taşıma Ücreti
1500| TL
 • Uzman Ekip
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

2+1

Ev Taşıma Ücreti
2500| TL
 • Uzman Ekip
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

3+1

Ev Taşıma Ücreti
3000| TL
 • Uzman Ekip
 • Sigortalı Nakliyat
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Teklif Al

Bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat

Bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız 81 ilin tamamına hizmet vermektedir. Güzergah ne kadar uzun olursa olsun taşınacak olan yüklerinizin hiç bir şekilde deforme olması mümkün değildir. Bodrum’dan İzmir’e, İzmir’den ve Aydına düzenlenen taşıma sevkiyatları için yüzde 15’e varan indirimler yapılmaktadır. Bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları eşyaların gidileceği güzergahın uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Ancak Bodrum evden eve nakliyat firmamız 500 km’ye kadar müşterilerine özel yüzde 20’lik bir indirim daha gerçekleştirmektedir. Diyarbakır, Batman, Şırnak gibi uzak güney doğu bölgesin de bulunan şehirler için evden eve nakliyat ofis eşyası taşıma desteği vermektedir.

Ayrıca firmamız ambar eşyalarını, parça eşyaları ve depo eşyalarını da istenilen tüm şehirlere kısa süre içinde ulaştırılmaktadır. Bodrum evden eve nakliyat firmamız fiyat noktasında her zaman müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şehirler Arasına Tahini çıkan memurlara özel olarak indirimler yapılmaktadır. 1+1 gibi küçük ufak daireler ise parça eşya taşma adı altında nakil edilmektedir. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimiz sayesinde tüm müşterilerimize daha ekonomik bir hizmet vermekteyiz.

Bodrum ve İzmir için özel fiyatlandırmalar firmamızın bünyesinde yapılmaktadır. İzmir evden eve nakliyat işlemlerinizi kolayca firmamızdan alabilirsiniz. Bodrum’dan İzmir’e taşınmak için sadece firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Çünkü firmamız sadece bu alan için özel indirimler geçekleştirmektedir.

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetleriniz de firmamız sizler için doğru tercihtir. Bodrum ve İstanbul merkezli olan firmamız Bodrum’dan İstanbul’a profesyonel bir şekilde taşımacılık hizmetini vermektedir. İstanbul’dan bodruma evinizi veya ofisinizi taşımak için birden çok nakliye şirketi ile iletişime geçmenize gerek yok.

Doğru çözümler ve pratik hizmetler ile sizler için doğru seçim ve doğru tercih biziz. Çünkü biz uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul’dan bodruma ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı sigorta kapsamı altında taşıyoruz. Biz sadece Bodrum’dan İstanbul’a değil Türkiye’nin 81 ile hizmet veriyoruz.

Şehirler arası nakliye hizmetlerinizi firmamız üsteleniyor, çünkü biz 30 yıllık tecrübemize dayanarak bu alanda sizler için faaliyet gösteriyoruz. Biz her zaman nakliye ve taşımacılık alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaç haline getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti %100 elde ederek faaliyetlerimize her günkü gibi daha iyi bir şekilde devam ediyoruz.

Bodrum Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular?

Bodrum ev taşıma hizmetleri sigortalı yapıyor mu?

Bodrum’da ev taşıması için firmamıza ulaştığınız taktirde firmamız sizler için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyoruz, Çünkü bu şekilde tüm eşyalarınız tamamen güvence altına alınmaktadır.

Bodrum İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetiniz var mı?

Evet. Firmamız Bodrum’dan İstanbul’a eşya taşıma hizmetini vermektedir. Bu alanda sizler için en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Şehirler arası nakliye talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Eşya depolama hizmetini var mı?

Kesinlikle evet. Firmamız eşya depolama alanında güvenilir depolama tesisleri ile hizmet vermektedir. Eşyalarınız için güvenlikli kameralı sistemli oda olan depolarımız ile hizmet veriyoruz.

Parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet. Firmamız parça eşya taşımacılığı alanından uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. İster şehir içi olsun ister şehirler arası olsun, tüm parça eşya taşımalarınızda sizler için uygun fiyatlar belirliyoruz.