7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Bakırköy Eşya Depolama

 Bakırköy eşya depolama hizmeti ile birlikte eşyalarınızın uzun süreli korunmasını ve saklanmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti sizlere Önder evden eve nakliyat firması olarak vermekteyiz. Firma olarak eşyalarınızın güvenilir bir şekilde saklanabilmesi adına rutubetsiz, nemsiz, havadar ve güvenlikli bölgeler de depolamaktayız. Sadece depolama için özel oluşturulmuş mekanlar eşyalarınız için son derece uygundur. Depolanması gereken eşyaları bizlere teslim ettiğiniz andan, bizlerden geri alacağınız zamana kadar bizlerin gözetimi altında olduğunu belirtmek isteriz. Bu süreç zarfında eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde sizleri mağdur etmemek adına eşyalarınıza sigorta yapmaktayız. Sigorta sayesinde zarar gören eşyalarınızın zararını hemen karşılamaktayız. Ancak firma olarak Bakırköy eşya depolama konusunda deneyimli olmamız eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depolamanızı sağlamaktadır.

 

Bakırköy Eşya Depolama Hizmeti

 Bakırköy eşya depolama hizmetinden yararlanmak istediğiniz zaman tek yapmanız gereken işlem bizimle irtibata geçmek olmalıdır. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman profesyonel ekibimizi eşyalarınızın bulunduğu yere yönlendirmekteyiz. Ekibimiz eşyalarınızı inceleyerek nasıl bir nakliyat aracına, ne kadar ambalaj malzemesine ve ne büyüklükte depolama alanına ihtiyaç duyulduğuna karar verirler ve bu doğrultuda hareket ederek gerekenleri yerine getirirler. Tüm işlemler hazır olduğu zaman depolanacak eşyalarınızı profesyonel bir şekilde paketleyerek koruma altına almaktayız. Sonra Bakırköy eşya depolama hizmetimize ait nakliye aracına düzenli bir şekilde eşyalarınızı yükleyerek depolama bölgesine götürmekteyiz. Depolama noktasına gelindiği zaman eşyalar düzenli bir şekilde indirilerek depoya yerleştirilir. Tüm eşyalar depoya yerleştirildiği zaman son kontroller yapılarak depolama süreci başlatılır. Sık aralıklarla ekiplerimiz tarafından eşyalarınızın kontrol edildiğini de belirtmek isteriz. Böylece tüm önlemler alınmış olur ve herhangi bir sorunla karşılaşılmaması sağlanır. Sizde değişik nedenlerden dolayı eşyalarınızı bizlere emanet etmek isterseniz hemen bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

 Bakırköy eşya depolama fiyatları, firmamız bünyesinde diğer firmalara göre oldukça uygundur. Bizler müşterilerimizi memnun etmek ve onlara kaliteli hizmet sunmak istemekteyiz. Bu bilinçle hareket ederek sizlere depolama hizmetini uygun fiyatlar dahilin de vermekteyiz. Ancak sizlere belirli bir fiyat söylememiz mümkün değildir. Sizlere sunacağımız fiyatlar ekibimizin eşyalarınızı incelemesinden sonra belirlenmektedir. Böylece sağlıklı kararlar verilmiş olunur.

Our Score
07 Temmuz 2017
95 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN