7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Bahçeşehir Eşya Depolama

Bahçeşehir Eşya Depolama

Bahçeşehir eşya depolama alanlarımız 7/24 sizlerin hizmetindedir. Sizlerin eşyalarını istediğiniz süre boyunca korunaklı bir şekilde depolamaktayız. Depolama alanlarımız rutubetsiz, havadar ve oldukça korunaklıdır. Eşyalarınızı depolayacağımız yerlerde 7/24 güvenlik görevlileri yer almakta veya sürekli olarak güvenlik kameraları ile izlenen, sağlam kapıları bulunan yerlerde depolamaktayız. Böylece eşyalarınızın çalınma gibi bir durumu söz konusu değildir. Depolama alanlarının rutubetsiz olması oldukça önemlidir. Bizler Önder evden eve nakliyat firması olarak bu hususa büyük önem vermekteyiz ve buna göre hareket etmekteyiz.

Bahçeşehir Eşya Depolama

Temizlik ekibimiz depolama alanlarını düzenli olarak temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Ayrıca farklı havalandırma ve temizleme yöntemleri de kullanılarak eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde korunmasını sağlamaktayız. Bu zamana kadar yüzlerce müşterimizin eşyalarını depoladık ve şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Ancak Bahçeşehir eşya depolama firması olarak her türlü önleme almaktan geri kalmıyoruz. Depolamakta olduğumuz bütün eşyalarınızı sigortalayarak zarar görmesi durumunda firma olarak zararınızı karşılamaktayız. Ayrıca karşılıklı güven ortamını oluşturmak adına eşya depolama sözleşmesi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz sözleşme ile birlikte her iki tarafın haklarınızı da koruma altına almaktayız ve herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda sözleşmeyi göz önüne alarak gerekeni yapmaktayız.

Bahçeşehir Eşya Depolama Hizmeti

Bahçeşehir eşya depolama hizmetimizi deneyimli ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Ekibimiz nerede nasıl hareket edeceğini çok iyi bilmekte ve gereğini yerine getirmektedir. Bu süreçte planlı hareket etmek ve dikkatli olmak oldukça önemlidir. Bu nedenden dolayı ekibimiz profesyonelce hareket etmekte ve gereğini yapmaktadır. Özellikle depolanacak eşyalarınızın paketlenmesi çok önemlidir. Bunun bilincinde olan ekibimiz özel ambalajlar ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketlemektedir. Hiçbir yerden hava almaması veya zarar görmemesi adına eşyaların paketlenmesi çok önemlidir.

evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, nakliyat firması

Bahçeşehir Eşya Depolama Ekibi

Bahçeşehir eşya depolama ekibimiz de bu konuya özen göstermektedir. Eşyalarınızı profesyonelce paketleyerek evinizin yüksekliğine göre eşya asansörü kullanılmaktadır. Böylece paketlenen eşyalarınızı daha rahat bir şekilde aşağıya indirerek nakliyat aracımıza yüklemekteyiz. Hem zamandan tasarruf sağlamaktayız hem de eşyaların zarar görmesi engellenmiş olur. Siz de böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız ve eşyalarınızın uzun süre korunaklı bir şekilde depolanmasını istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Our Score
07 Temmuz 2017
89 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN