Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bağdat caddesi evden eve nakliyat Önder Nakliyat Mart 1990 ten beri İstanbulda hizmet vermektedir. Sürekli değişen sektörün öncülerinden olan Önder konusu dışına çıkmaktan itina ile kaçınmış ve evden eve taşımacılık alanında lider firmalardan olmuştur. Köklü tarihi ile günümüze kadar.
Bağdat caddesi evden eve nakliyat kaliteyi en üst seviyede tutan ve taşımacılık alanında takip edilen bir marka haline gelen firma, aynı gün 5 farklı bölgede operasyon yapacak yetki ve kabiliyete sahiptir. Ev taşımacılığında gerekli koruma ve kolileme malzemelerini eksiksiz bulunduran Önder Nakliyat En İyi Servisini Sunmaktadır.
Bağdat caddesi evden eve nakliyat olarak yılardır siz değerli müşterilerimize hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetini kazanmış olup müşteri potansiyelini her zaman ön planda tutmayı başarmıştır sizde bulunduğunuz bölgeden taşınma işlemi yaptıracaksanız bölgede referanslarıyla tanınan firmamızı aradığınızda firma üçretsiz ekxpertizi gelip eşyalarınızın keşfini yaptıktan sonra eşya listesine göre size çalışma şartlarını anlatıp sizlere fiyat çıkarır.
fiyatta mutabık kalındığı anda sigorta ve sözleşmeniz yapılıp tarafınıza teslimatı yapılır daha sonrasında istediğiniz gün ve saate moderen araç ve uzman ekip taşımanızda hazır bulunup sorunsuz bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirir.