7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Anadolu Yakası Nakliyat

İstanbul un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmetleri deneyimli ve eğitimli elemanlarla 7/24 memnuniyet garantili olarak yapıyoruz.

Anadolu Yakasında verdiğimiz evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve Depolama hizmetlerimiz yıllardır memnuniyetle vermektedir.

Anadolu Yakasının ilçeleri olan Şile, Beykoz,Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Sultanbeyli, Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir ve Çekmeköy den aldığımız eşyanızı evinizden ambalajlayıp şehir içi veya şehirler arası istediğiniz noktaya taşıyoruz.

Eşyalarınız her türlü kirlenme, çizilme ve hasara karşı özel ambalajlama malzemesiyle ambalajlanır ve özenle profesyonel elemanlar tarafından taşınır.

Taşınma öncesi experimiz eşyanızı yerinde görerek sağlıklı bir fiyatlandırma yapar ve taşıma hakkında sizi bilgilendirir. Anlaşılması halinde özleşme imzalanır.

Nakliye araçlarımız tamamı kapalı çelik kasalı olup ve içi ev eşyası taşımak için özel modifiye edilmiş özel araçlardır.

İstanbul da evden eve nakliyat hizmetimiz Müşteri memnuniyet garantili odaklı olduğundan dolayı bütün müşterilerimiz firmamızı kendi dostlarına tavsiye ederek ödüllendirmektedir. Biz de bu güvene lyık olmak için kendimizi her gün daha da geliştiriyoruz.

Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliye