7 / 24 Kurumsal Hizmet İçin | 444 9 120

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? Şimdi Ara: 444 9 120
Bizimle İletişime Geçin. Sigortalı Garantili Ev, Ofis, Taşıma ve Eşya Depolama Hizmetlerinizi Bizimle Güvenilir ve Kurumsal Bir Şekilde Alabilirsiniz.
"İYİ Düşün İYİ Taşın" ÖNDER

Avcılar Eşya Depolama

İnsanlar günlük yaşantılarında bazı nedenlerden dolayı ev veya iş yeri eşyalarını bir yerde depolama ihtiyacı duyabilmektedir. Bu ihtiyaçla birlikte bizler Önder evden eve nakliyat firması olarak sizlere Avcılar eşya depolama hizmetini sunmaktayız. Bu hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızı istediğiniz kadar güvenilir bir şekilde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Eşyaların depolanması konusunda uzman ekibimiz ve eşyaların tutulacağı güvenilir yerler ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı bizlere teslim etmeye karar verdiğiniz zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

Avcılar Eşya Depolama Firması

Avcılar eşya depolama ekibimiz paketleme ambalajları ve nakliyat aracı ile evinize gelmektedir. Öncelikle eşyalarınız özenli bir şekilde ve hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde paketlenmektedir. Sonra eviniz yüksek katlar da ise, eşya asansörü kullanılarak eşyalarınız güvenli olarak aşağıya indirilir. Aşağıda bulunan nakliyat aracına eşyalarınız düzenli olarak yüklenir ve sağlama alınır. Sonrasında ise, eşyalarınızı depolama merkezine getirerek düzenli bir şekilde yerleştirip koruma altına almaktayız. Eşyaların depolanacağı alan oldukça ferah ve güvenilirdir. Burada eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir. Ancak bizler her türlü olumsuzluğa karşın önlem almak adına ve sizlerin mağdur olmaması açısından eşyalarınızı sigortalamaktayız. Böylece herhangi bir zarar oluşması durumunda Avcular eşya depolama firması olarak hemen zararınızı karşılamaktayız.

evden eve nakliyat hizmeti

 

Avcılar Eşya Depolama

 Avcılar eşya depolama alanlarımız nem ve rutubetten uzak, oldukça modern alanlardır. Özel olarak oluşturduğumuz bu alanlar da eşyalarınız uzun süre kalabilmektedir. Sizler eşyalarınızı istediğiniz günü ve saati bizlere bildirerek bizlerin o zaman da eşyalarınızı sizlere teslim etmemizi sağlamış olursunuz. Ekibimizin bu konuda profesyonel ve deneyimli oluşu, nerede nasıl hareket etmeleri gerektiğini bilmelerini sağlamaktadır. Böylece süreç daha hızlı ve sorunsuz ilerlemektedir.

evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, nakliyat firması

 

Evcılar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 Avcılar evden eve nakliyat hizmeti İstanbul genelinde verilmektedir ve İstanbul’un neresinde olursanız olun 7/24 bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Bizler geniş eleman sayımız ve nakliyat aracımız ile herkese hizmet sunabilecek kapasite de bir firmayız. Eşyalarınızı depoladıktan sonra Türkiye’nin istediğiniz yerine eşyalarınızı teslim etmekteyiz. Nakliyat araçlarımız ve elemanlarımız şehirlerarası nakliyat için uygundur. Böylece herhangi bir problem oluşmadan planlı bir şekilde hareket ederek eşyalarınızı istediğiniz zaman sizlere ulaştırmaktayız.

Our Score
18 Ocak 2016
128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN