Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri Önder Nakliye şirketi ile sigortalı nakliyat olarak yapılmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Ataşehir evden eve nakliyat insanların evlerini kendi başlarına taşıması, normal şartlarda imkansızdır. Bundan dolayı evden eve nakliyat noktasında profesyonel hizmet alınması gerekir. Ataşehir evden eve nakliye Firması olarak uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteriyor ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini üst seviyede karşılıyoruz. Ataşehir nakliyat Bilindiği gibi ev eşyalarının nakliyesi son derece zordur.

Ataşehir nakliye Bunun en önemli nedeni, bu eşyaların standart bir boyutunun olmaması ve eşyaların dayanıklılık derecelerinin farklı olmasıdır. Ataşehir evden eve nakliye fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde verilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat şirketi, Ataşehir ilçesi başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kurumsal nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ataşehir Nakliye Şirketimiz eşya depolama, ofis taşımacılığı, ve asansörlü ev nakliye, parça eşya taşımacılığı gibi geniş bir hizmet içeriğine sahiptir. Ayrıca ataşehir evden eve nakliye firmamız 3+1, 4+1 veya 1+1 gibi tüm evler 1 iş günü içerisin de profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Ataşehir Evden eve nakliyat sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması için çeşitli önlemler alınmaktadır. Firmamız Örneğin mobilya sökme takma işlemleri sırasında mobilyaların darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Profesyonel Ekiplerimiz, taşıma işlemleri sırasında müşterilerden gelen özel talepleri de en iyi şekilde değerlendirmektedir.

ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Ataşehir Evden eve nakliye hizmetleri alanında firmamızın bünyesinde çalışan uzman olan personeller tarafından verilmektedir. Montaj, paketleme, taşıma ve kurulum gibi işçilik isteyen hizmetleri ise tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız tarafından nakil edilen tüm ev eşyaların eşyaların tamamı sigorta kapsamına sokulmaktadır.

Ev sahiplerinin taşınma esnasında en ufak bir mağduriyet ile karşılaşması veya maddi zarar yaşaması gibi şey söz konusu olamaz. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Bundan dolayı da ev eşyaları ile farklı türden taşınacak ürünlerin karşılaştırılmaması gerekir. Profesyonel olmayan birisi, ev eşyasını çok rahat bir şekilde kaldırabilir, fakat kapıdan çıkaracağını nasıl bilmez. Bu da eşyaların hasar görmesi ve çizilmesi anlamına gelir. Firmamızda bulunan personellerin tamamı, bu noktada ciddi bir tecrübe sahibidir. Eşyaların nasıl tutulacağından, nasıl kapı veya dar bir alandan geçirileceğine kadar çok sayıda konuda adeta uzmandır.

Evden eve nakliyat sektörü son derece hassas ve sorumluluk gerektiren bir sektördür. Eşyalarınızın yılların birikimi olduğunu biliyor ve bu bağlamda tüm eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bu alanda sizler de firmamızı tercih edebilir, memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi güvenle alabilirsiniz. Önder ev-ofis taşıma, eşya depolama firması olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz. İletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık

ataşehir nakliyat
ataşehir nakliyat

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık, Eşyaların güvenliği için mutlaka doğru bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Bu noktada eğer bizden hizmet alırsanız, paketleme de tarafımızca yapılıyor. Her şey dahil hizmetimiz sayesinde, sizler elinizi eşyalarınıza vurmadan, bütün işi biz yapıyoruz. Öncelikle özel olarak üretilen malzemeleri kullanarak, paketleme yapıyoruz. Paketleme için sert kolileri tercih ediyoruz.

Böylece dışarıdan gelen darbelere karşı, eşyalarınızı etkili bir şekilde korumuş oluruz. Ayrıca halılar için özel kılıf, kırılacak eşyalar için ise özel ambalaj malzemesi tercih ediyoruz. Bütün bunlar sayesinde, dışarıdan gelecek olan etkileri adeta kesmiş oluyor. Ataşehir ofis taşıma için de benzer prosedürü uyguluyoruz ve mobilyaların en ufak bir çizik dahi almasına izin vermiyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat yada ofis taşımacılığını teknolojinin vermiş olduğu olanaklardan yararlanarak yapıyoruz. Bu olanaklardan birisi asansör sistemleridir. Söz konusu sistemler sayesinde eşyalarınızı, dar ve güvensiz olan merdivenlerden değil, direkt balkonlardan araçların yanına kadar indiriyoruz. Böylece en ufak bir hasar durumu olmadan taşıma tamamlanmış oluyor.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İnsanların taleplerine bağlı olarak hizmet veren Ataşehir nakliyat firmaları, verdikleri hizmetler ile dikkatleri çekiyor. Bunların arasında yer alan firmamız, kalitesi ile rakiplerinin bir adım önünde yer almaktadır. Özellikle son dönemde, insanların artan talebine bağlı olarak bu alanda faaliyet gösteren firma sayısında ciddi bir artış meydana geldi. Söz konusu firmaların sayısının artmasıyla birlikte, kalitesinde de ciddi bir düşüş yaşanmaya başladı. Bundan dolayı firma tercihi yaparken dikkatli olmanız gerekir.

Profesyonel anlamda hizmet veren firmaları anlamak için hizmet alanlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Firma olarak standart ev taşımasından işine kadar farklı hizmetleri sizler için veriyoruz. Profesyonel anlamda hizmet veren firmaların bizim gibi farklı hizmet alanları vardır. Bizde standart, her şey dahil, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi hizmetleri alabilir, ihtiyacınızı bu seçeneklerden birisiyle giderebilirsiniz. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması olarak sizlerin beklentilerini daha etkin bir şekilde gidermek için her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz.

Evden eve nakliyat konusundaki talepler günümüzde giderek artmaktadır. Ülkemizin nüfus yoğunluğunun en fazla bulunduğu İstanbul’da her geçen gün artan eşya taşıma taleplerine yönelik firmamız profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Eşya taşıma talepleri ile birlikte ofis taşıma, eşya depolama konularındaki ihtiyaçlar da oldukça fazla olabilmektedir. Önder evden eve olarak amacımız en düşük fiyat karşılığında mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır. Bu bağlamda eşya taşıma konusunda dilediğiniz her zaman iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Şehir içi evden eve nakliye hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize 3 saat içerisin de uzman ve profesyonel çalışan ekipler yönlendirilmektedir. İstanbul içi tüm semt ve ilçelere modüllü asansörlü şehir içi nakliyat hizmeti sigortalı olarak verilmektedir.

Ataşehir Nakliyat firmamızın bünyesin de bulunan asansör sistemleri sayesinde hizmet maliyetleri her zaman büyük bir oran da düşmektedir. Ataşehir Şehir içi nakliye şirketimiz tekli koltuklar, ve kanepeler, beyaz eşyalar ve ufak tefek eşyalar için uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Sizde hemen Ataşehir şehir içi nakliye firması ile iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

Ataşehir Şehirler arası nakliyat hizmetleri uygun fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’dan İzmir, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlere güvenilir bir şekilde sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ataşehir Şehirlerarası ev taşıma fiyatlarımız her zaman makul bir düzeydedir. Ayrıca İstanbul’a yakın olan tüm il ve ilçeler için yüzde 10’luk bir nakliye fiyat indirimleri yapılmaktadır.

Ataşehir Evden eve nakliyat şirketimiz, Doğu bölgesin de yer alan tüm iller için de kurumsal taşımacılık faliyetleriniz en iyi şekilde yürütmektedir. Ataşehir Şehirler arası nakliye hizmeti sunan firma sayısı oldukca azdır.  Her nakliye firmasının fazla sayıda kamyonları bulunmamaktadır. Ataşehir Nakliyat Firmamız ise dev bir araç filosu sahip olup tüm hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde nakil etmektedir.

Kocaeli, Bursa, Gebze, Ve Tekirdağ gibi illere ise modüllü asansörlü ev taşıma ve modüllü asansörlü ofis taşıma hizmetlerinizde kurumsal olarak sunmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız kurumsal bir hizmete her zaman en ince detayına kadar önem vermektedir. Dolasıyla da tüm teslimatlar da herhangi bir gecikmenin yaşanması için 360 gün durmadan var gücümüzle çalışıyoruz.

Duyuru! Bu Aya Özel %10 İndirim!

Bu aya özel indirimlerden yararlanın.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları, ve Ücretleri eşya sayıları üzerinden hesaplanmaktadır. Örneğin 3+1 bir ev eşyası ile 1+1 bir ev eşyasının taşıma maliyeti bir birinden farklıdır. Ataşehir evden eve nakliye firması, öncelikle talep edilen adreslere kısa bir süre içinde ücretsiz eksper hizmetini yönlendirmektedir. Tüm ev eşyaları yerinde incelenmekte ve ardından eşyaların gidileceği güzergahı belirlenmektedir.

Ataşehir Evden eve taşıma ücretleri genel olarak hizmet içeriğine göre tamamen değişmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı müşterilerimiz sadece araç hizmeti alırken bazıları müşterilerimiz ise anahtar teslimi ile ev taşıma hizmetini firmamızdan talep etmektedir.

Bu nedenden dolayı Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları hizmet şekline göre değişkenlik sağlamaktadır. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmamız ise her daim uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Taşıma hizmetlerinde 50 km’lik mesafeler için yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır. Nakliye ve Taşıma Fiyat hesaplamaları sırasında evlerin kat yüksekliği, ve taşıma güzergahı, eşya yük sayısı da her zaman ön planda tutulmaktadır.

Ataşehir Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin de fiyatlar kadar da kaliteye de önem vermeleri her zaman gerekmektedir. Örneğin ucuz ambalaj malzemeleri ile paketlenen eşyalar taşıma sırasında her zaman ciddi zararlar görmektedir. Montaj ve kurulum gibi tüm işlemlerin özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat şirketi ise anahtar teslim kaliteli ev ofis eşyası taşıma hizmeti sayesin de tüm müşterilerini %100 memnun etmektedir.

1+1

Ev Eşyası Taşıma Fiyatı
1000/ TL
 • Sigortalı Nakliyat
 • Uzman Ekipler
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Hemen Taşın

2+1

Ev Eşyası Taşıma Fiyatı
1500/ TL
 • Sigortalı Nakliyat
 • Uzman Ekipler
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Hemen Taşın

3+1

Ev Eşyası Taşıma Fiyatı
2000/ TL
 • Sigortalı Nakliyat
 • Uzman Ekipler
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Profesyonel Hizmet
Hemen Taşın

Ataşehir Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular?

Ofis Taşıma Hizmetiniz Var Mı?

Evet. Ofis taşıma alanında kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız ile ofis eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz. Ofis taşıma fiyatlarımız oldukça uygundur hizmet almak için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Şehirler Arası Nakliyat Yapıyor Musunuz?

Evet. İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye taşıma hizmeti veriyoruz. İstediğiniz şehire eşyalarınızın taşınmasını kurumsal bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Veriyor Musunuz?

Kesinlikle evet. Güvenilir depolama tesislerimiz ile eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Fazla eşyalarınız için kiralık uygun depolama birimlerimiz mevcuttur. Depolama tesislerimizi istediğiniz zaman gelip görebiliyorsunuz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları ortalama 100,0 TL den başlıyor. Evden eve nakliyat fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için, veya bütçenize uygun fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.