Çalışma Saatleri: 08:00-20:00
Email info@onderevdeneve.com Çağrı Hattı: 444 9 120

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Taşıma Hizmetini firmamız ile en iyi şekilde alabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat ile Taşınmayı mı planlıyorsun? Bu durumda eşyalarınızın hasarsız ve güvenli bir şekilde eski evinizden yeni evinize taşınmasından başka bir şey istemezsiniz. İstanbul asansörlü taşımacılık hizmeti almak isteyen tüm ev sahipleri 7/24 saat firmamıza ulaşarak hizmet alabilirler. Bir üst kata taşınıyorsanız veya eski eviniz üst katta bulunuyorsa, bu, taşınmayı daha karmaşık hale getirebilir. Sonuçta, eşyalarınızı aşağı veya yukarı nasıl güvenli bir şekilde alıyorsunuz?

Mobilya asansörü kiralamak, eşyalarınızı bir üst kata güvenli bir şekilde taşımak için basit ama etkili bir yoldur. Asansörlü taşimacilik hizmetleri istanbul ilçelerine firmamız tarafından hızlı bir şekilde uygun fiyatlar ile asansörlü taşıma araçları gönderilmektedir. Asansörlü Nakliyat, Özellikle büyük mobilyalarınız veya kırılgan mobilyalarınız varsa, bir mobilya asansörü kullanmak gerekli olabilir. Asansörlü nakliye ücretlerini anında öğrenmek için ücretsiz bir şekilde firmamızdan teklif alarak öğrene bilirsiniz.

İstanbul içinde bir mobilya asansörüne mi ihtiyacınız var?

Mobilya asansörü kiralamak için Holland Movers'ta doğru yere geldiniz . Kiralık birkaç mobilya Önder evden eve nakliyat için asansörümüz var ve bu nedenle ihtiyacınız olduğunda her zaman sizin için bir tane hazır bulunduruyoruz. Önder evden eve nakliyatta mobilya asansörü kiralamak kolaydır. Asansörlü eşya taşıma alanında önder nakliye şirketi her zaman güven çerçevesinde en iyi şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Bir mobilya asansörü hareketinizi çok daha yumuşak, daha hızlı ve daha az stresli hale getirebilir. Önder evden eve nakliyat, bu hizmeti İstanbul genelinde sunmaktadır. İstanbul’un her ilçesi için taşınmanız için bir mobilya asansörü kiralamak istediğiniz her yerde kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat alanında en çok ihtiyaç duyulan asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından kurumsal bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Profesyonel kalitede mobilya asansörleri

Önder evden eve nakliyat sektörde binlerce müşteriye evden eve taşınma, kıdemli taşıma hizmetleri, iş yeri taşıma ve göçmen taşıma hizmetleri konusunda başarılı bir şekilde yardımcı olmuş köklü bir taşınma şirketidir . Müşterilerimiz ayrıca her türlü taşınma ile ilgili hizmetler için bizimle iletişime geçerler.

  • Örnekler:
  • Ev tahliyeleri
  • Geçici depolama
  • İşletme mobilyalarının taşınması

Her gün ekipmanımızla taşınma gerçekleştirdiğimizden, kaliteli sökme ekipmanının ne kadar önemli ve gerekli olduğunu herkesten daha iyi biliyoruz. Bu nedenle, mobilya asansörlerimiz yüksek kalitededir ve bu kaliteyi her zaman garanti altına almak için düzenli olarak dikkatle incelenir. Asansörlü nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Asansörlü Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular?

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul asansörlü taşıma fiyatları liste halinde verilmiştir, liste halinde olan tüm fiyatlar'da %10 indirim sağlanmaktadır. Fiyatlar kat durumuna göre verilmiştir, verilen katların altında bulunan katlara minimum 1. kat ile 5. kat fiyatının %10 indirim olarak sağlanır.

Kalan tüm katlarda fiyatlarda hiç bir şekilde değişkenlik olmaz. Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almak için Teklif Al formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

  1. Kat İle 5. Kat Arası Taşıma | Tek Taraf Ücreti - 450₺

6. Kat İle 10. Kat Arası Taşıma |  Tek Taraf Ücreti - 500₺


11. Kat İle 15. Kat Arası Taşıma | Tek Taraf Ücreti - 550₺


16. Kat İle 20. Kat Arası Taşıma | Tek Taraf Ücreti - 600₺


20. Kat ile 25. Kat Arası Taşıma İçin Fiyat Belirlenmemektedir. Bu tür yüksek katlarda öncelik olarak ücretsiz  keşif yapılır, keşif sonrası güvenlik önlemleri kapsamı altında asansörlü taşıma hizmetinin ilerlenmesi söz konusu olursa fiyat o zaman ev sahiplerine sunulur.

Evet. İstanbul içi kiralık asansörlü taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamız istanbullun tüm ilçelerine uygun fiyatlar eşliğinde ev sahiplerine kiralık asansörlü taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

İstanbul içi kiralık asansörlü taşıma ücretlerini öğrenmek için, veya teklif almak için Teklif Al formunu doldurarak 2 dakika içinde teklif alabilirsiniz. Keşif hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Taşınacağınız yeni binalarda bina asansörünün olmaması durumunda asansörlü taşıma aracının olması elbette şarttır. Eşyalarınızın yeni evinize sağlıklı bir şekilde çıkması için tabikide asansörlü taşıma araçları ile eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Öcelikle yevi evinize taşınacağınız zaman, yeni evinizde apartman içinde kulanabilir asansörün olmadığı taktirde, önceden firmamız ile iletişime geçerek bu konu hakkında değerlendirme yapmanız, ve asansörlü taşıma aracını adınza rezerve etmeniz tabikide şarttır. Taşıma gününden önce bunların yapılması sizin için ekstra avantaşdır. Aksi taktirde bu işi son güne bıraktığınızda asansörlü taşıma aracının doluluğuna göre sıra vakti ile hizmet sağlanır.

ÖNDER EVDEN EVE NAKLİYAT HAREKETLİ ASANSÖR KİRALAMANIN AVANTAJLARI

İstanbul Asansörlü Taşımacılık, Önder evden eve nakliyatta bir mobilya asansörü kiralamak aşağıdaki avantajları sunar:

  • Ülke genelinde aktifiz.
  • Mobilya asansörünü sizin için çalıştırabilecek bir sökücü sağlanacaktır.
  • Ücretlerimiz açıktır ve önceden bildirilecektir; hoş olmayan sürprizler yok
  • Mobilya asansör kiralamanıza kolayca ek hizmetler ekleyebilir, taşınma adımlarının her birinde size yardımcı olabiliriz.
  • Piyano gibi ağır eşyaları kolayca taşıyın.

Önder evden eve nakliyatta bir mobilya asansörü nasıl kiralarım?

Asansörlü evden eve nakliyat, Önder evden eve nakliyatta bir mobilya asansörü kiralamak çok kolaydır. Asansörü ne zaman kiralamak istediğinizi bize bildirmek için bizimle iletişime geçin, biz de sizin için rezerve edelim. Bizimle iletişim formumuz üzerinden, e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. E-posta adresimiz ve telefon numaramız sitenin iletişim bölümünde mevcuttur. Asansörlü nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir mobilya asansörü kiralamak, birden fazla kaldırma hizmetinin satın alınmasına tabi değildir. Asansörlü nakliye ücretleri her bütceye uygun olacak şekildedir,  ücretlerimizde her zaman %10 indirim sağlanmaktadır.Bu, kaldırma işleminizi yapmasak veya Önder evden eve nakliyatta eksiksiz bir tam hizmet hareketinin bir parçası olarak bizden bir mobilya asansörü kiralayabileceğiniz anlamına gelir. Tercihlerinizi bize bildirin.