+90 216 380 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Önder Nakliyat Firması
Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
TÜMÜNÜ GÖR

Şişli Ofis Taşıma

Şişli Ofis Taşıma

Şişli Ofis Taşıma Firması ofis taşıma firmamız 1990, yılın dan bu yana şişli ofis taşıma hizmeti vermektedir. Ofis eşyalarınız mı taşınacak size en yakın ve en uygun fiyatalar ile Şişli ofis taşıma firmamız herzaman hizmet vermektedir. Sizin tek yapacağınız bize alo demenizdir.

Şişli ofis taşıma firmamızdan fiyat teklifi almadan önce şişli ofis taşıma firmamız siz değerli müşterilerimize Ücretsiz Exspertiz hizmeti sunmaktadır. Yapacağımız ücretsiz exspertiz hizmetinde siz değerli müşterilerimizizn bizlere daha iyi güvenebilmeleridir.

Ücretsiz Exspertiz hizmetimiz Ofisinize gerelerek siz değerli müşterilerimiz ile yüz yüze konuşup daha güvenilir ve fiyat konusun da sizleri madur durumda bırakmamak için her türlü yardımda yardımcı olur eviniz de yapmış olacağımız hizmetten önce sizlere eşyalarınızın Garantili Ve Siğortalı taşiycağımıza dair bir sözleşme yapmaktayız.

Yapıcağımız sözleşme içerisinde bütün ofis eşyalarınız Şişli Ofis Taşıma firmamız tarafından siğortalı olarak taşınacaktır. Sözleşme olduğu taktir de hemen Şişli ofis taşıma firmamız profesyönel personelleri ile siz değerli müşterilerimizin ofis eşyalarını taşınmaya başlar profesyönel personellerimiz tarafından hiç bir zarar görmeden darbe vb cizik gibi sorunlarla karşılaşmamak için eşyalarınızı korunaklı bir şekilde ambajlanıp paketlenmesini yaparlar.

Peketleme ve ambajlama işlemleri bittiği taktir de hemen eşyalarınız dikkatli bir şelide araçalarımıza yüklenmeye başlarlar eşyalarınız yüklendiği süre içerisin de personellerimiz hem dikkatli hemde güvenli bir şekilde eşyalarınıza zarar ğelmeden yükleme işlemini bitirirler. Eşyalarınız araçlarımıza yüklendikten sonra ğidilecek diğer adrese doğru yol alırlar.

Gittiğimiz diğer tarafta yine aynı şekilde hiç bir zarara ve hasara karşı daha dikkatli ve işin de ustalaşmış olan personellerimiz tarafından indirilmeye başlarlar. İndirme işlemi başladığın da profesyönel personellerimiz eşyalarınızı yeni Ofisinize dediğimiz şelikde taşınmasını yaparlar taşınma işlemi bittiğinde ekip şefimiz ile siz değerli müşterilerimiz le beraber yeni ofisinize cıkattıcağımız eşyalarınız kontrol edilir.

Kontrol ettiğimiz zaman içinde her hanği bir zarar veya hasar meydana geldiyse sizin hiç şüpheniz olmasın Şişli ofis taşıma firmamız zarar gören eşyalarınız alıp tamiri yapılıp ve aynı ğün içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edelir.

Tek yapacağınız şey hiz çekinmeden Şişli ofis taşıma firmamızı ariya bilirsiniz hem uygun fiyatalsrımızdan heme hizmetimizden yararlanın Şile ofis taşıma firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere Teşekür ediyoruz.

09 Ocak 2019
39 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN