+90 216 380 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Önder Nakliyat Firması
Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
TÜMÜNÜ GÖR

Şile Ofis Taşıma

Şile Ofis Taşıma

Şile Ofis Taşıma  şile ofis taşımaçılık’da öncelikle Şile ofis taşıma şirketimiz 1990, yılından bu yana Şile ofis taşımaçılık hizmeti vermektedir. İstanbulum bütün illerine Ofis taşıma hizmeti veren Şile ofis taşıma firmamız öncelikle şile başta olam üzere hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyanm Şile ofis taşıma firmamız 7 / 24 hizmet vermektedir. ofis eşyalarınız mı taşınaçak hiç çekinmeden şile ofis taşımam firmamızı ariyarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. fiyat teklifi almadan önce firmamızdan Ücretsiz Exspertiz hizmeti de alabilirsiniz. Ücretsiz Exspertiz aldığınız durum da Şile ofis Taşıma firmamız hemen işe koyulur ücretsiz exspertiz hizmetimiz evinize gelerek siz değerli müterilerimiz ile yüz yüze konuşup hem sizin içinde daha güvenilir bir firma olduğunu kendi gözlerinizle görmüş olursunuz.

Eviniz de yapılması gereken bütün işlemleri Ücretsiz Exspertimiz daha iyi bir şikilde sizlere aktarıp ve bütün ofis eşyalarınızın Garantili Siğoratalı taşınmasının sözleşmesini yapar yaptığımıznsözleşme içerisinde Bütün ofis eşyalarınızın garantili siğortalı olarak taşınması belirlenilir.

Şile ofis taşıma firmamız ücretsiz exspertimiz tarafından yapılmış olan sözleşme sonrasından hemen firmamız işlemlere hızlı bir şekilde devam eder. Şile ofis taşıma firmamız profesyönel personelleri ile ofis eşyalarınızın hiz bir zarar görmeden her hangi bir darbeye karşı zarar görmeyeçek şekilde ambajlanıp paketlenmesini sağlarlar. Şile ofis taşıma firmamız ofis eşyalırınız araçlarımıza yüklendikten sonra ofis eşyalarınızın ğidilecek adrese doğru yola cıkılır ğittiğimiz yerde profesyönel personellerimiz tarafından eşyalarınız ter temiz bir şekilde indirilip yerleşim ve kurulumu yapılır.

Profesyönel personellerimiz eşyalarınızın hiz bir zarara ugramadan veya her hangi bir darbe görmeden taşınma işlemlerini yaparlara taşınma bitikten sonra ekip şifimiz siz değerli müşterilerimiz ile bütün ofis eşyalrınız tek tek kontrol edilir onda sonra işlemleri biter kontrol edildiği süre içinde bir eşyaımza hasar veya darbe geldiği süre.

Şile ofis taşıma firmamız tarafından yapılmış olan siğortalı sözleşmeniz hasar gören eşyalarınızın hasarını karşılar ve hasar ğörmüş olan eşyalarınız Şile Ofi taşıma firmamız tarafından alınıp tamiri ve ya hasar ğörülen kısımlar tamir edlilerek aynı gün içerisinde teslimatı ğerçekleşir.

09 Ocak 2019
45 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN