0216 415 89 11

Sosyal Medyada Biz}

Bu Aya Özel İndirimli Fiyatlar.!!!
Bu Aya Özel indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak ister misiniz? Bu aya özel %20 indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak için hemen firma yetkilisi ile iletişime geçin Bu FIRSAT KAÇMAZ..!!!!
TÜMÜNÜ GÖR

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat
 Evden eve nakliyat işlemi dışarıdan bakıldığı zaman kolay gelebilir. Ancak taşınmak zorunda olduğunuz zaman taşıyacağınız eşyalar gözünüzde büyür ve stres içerisine girersiniz. Nasıl hareket edeceğiniz, yüksek katlı evinizden büyük boyutlu eşyaları nasıl indireceğinizi ve hangi araçla yeni eve taşıyacağınızı kara kara düşünürsünüz. Kendiniz bu süreci halletmeye çalıştığınız zaman hem maliyetli olabilmekte hem de zaman kaybı oluşmaktadır. Bizler Kurtköy evden eve nakliyat ekibi olarak eşya taşımacılığını profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bu süreci en iyi şekilde yürütmekteyiz ve deneyimli ekibimiz her bir adıma özen göstererek eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

 

 

KURTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kurtköy evden eve nakliyat ekibimize eşyalarınızı taşıtmaya karar verdiğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtiğiniz zaman sizlerin uygunluk zamanına göre evinize ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetin verilmesinde ki amaç gerekli analizlerin yapılması içindir. Eşyalara göre gerekli nakliye aracı ve ambalaj miktarı belirlenmektedir. Bunun yanı sıra sizlere sunmamız gereken fiyat teklifi de bu hizmet sonrasında belirlenmektedir. Belirlenen fiyat sizlere bildirilip gerekli koşullar konuşulduktan sonra anlaşılması durumunda nakliyat sözleşmesi imzalayarak sürece başlamaktayız. Nakliyat sözleşmesi olmadan herhangi bir eşya taşımadığımızı belirtmek isteriz ve sizlerden bu konuda ısrarcı olmamanızı istemekteyiz. Kurtköy evden eve nakliyat hizmetimizi Önder evden eve nakliyat firması güvencesi ile vermekteyiz ve firmanın vizyonuna uygun hareket etmekteyiz. Bu nedenden dolayı nakliyat sözleşmesi ve eşya sigortası bizim için oldukça önemli bir husustur.

 

 

 Kurtköy Ofis Taşımacılığı

 Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti ile sadece ev eşyalarınızı taşımadığımızı bildirmek isteriz. Bizler ofis, okul, otel gibi mekanların eşyalarını da rahatlıkla taşıyabilmekteyiz. Özellikle ofis değişiklikleri sıklıkla olduğu için bu konuda oldukça deneyimliyizdir ve ekip olarak eşyalarınızı profesyonelce taşıyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Bizler işimizi her zaman dürüst ve kaliteli yapmaya çalışmaktayız. Bu çalışmamızı da eşyalarınızı taşırken göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

01 Ekim 2015
3 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN