0216 415 89 11 | 0212 217 75 41 | 0533 522 70 12

Sosyal Medyada Biz}

Bu Aya Özel İndirimli Fiyatlar.!!!
Bu Aya Özel indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak ister misiniz? Bu aya özel %20 indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak için hemen firma yetkilisi ile iletişime geçin Bu FIRSAT KAÇMAZ..!!!!
TÜMÜNÜ GÖR

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat
Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Denilince ilk akla gelen firmamız gaziosmanpaşa da yaptıgı hizmet ve kalitede ilk başa gelen bir firmadır.İstanbul nüfüsü bakımında en kalabalık ilcelerinden birisi olan gaziosmanpaşa,kapladıgı 4 alan bakımında  da yüzölcümü en büyük ilcelerindendir.
Bu nedenle Bayrampaşa Esenler ve Eyüp ilcelerine komşu olan ilcenin kuzey sınırı karadez ile cözülmektedir.
Bu kadar karabalık genc nüfüs yogun yaşadıgı dönemlerde istanbula gelenlerin neredeyse yarısından cogu bu bölgeyi mesken secerek yerleşmiştir, Bu neden le gecekondu bölgesi diye tabir edilen yerlerden bir tanesi olan
gaziosmanpaşa,bugün yapılan kentsel dönüşüm proşelerinin  odagındaki ilcelerinden de bir tanesidir, pek cok etnik kökenin boyutlarındaki nakliye aracı filosu ile her boyuttaki ve ceşitteki eşyanın taşınmasına yeterli kapasiteye sahiptir.
Calışma ekibini, işinden uzman ve kabiliyetli elemanlardan secerek, dogabilecek riskleri en aza indirmeyi planlıyoruz firma, taşıdıgı her eşyayı sigortalıyarak garanti kapsamında taşımaktır.
Bir aksilk sonucu zarar görme ihtimali olan eşyaları sigortalıyan firma, böyle bir durumun yaşanması halinde dogacak bütün zararların tazminatını yapmaktadır.
Araçlarının kapasitesi, çalışanlarının becerisi ve sunduğu imkanlar ile en çok tercih edilen nakliyat firması olan Önder Nakliyat, Evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra, ev taşıma şirketi, ev nakliye şirketi, ofis nakliyat şirketi, şehir içi taşıma firması ve şehirlerarası taşıma şirketi olarak bütün ülkemizde görev yapmaktadır. Geniş bir hizmet ağı ören firmamız bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun size sadece bir telefon kadar uzaklıkta.
Ayrıca sadece taşıma değil, özel istekler doğrultusunda, taşınacak alanın derlenip toparlanarak kolilenmesi işlemlerini de bizzat firma olarak yapan Önder nakliyat, verdiği hizmetlerde sınır tanımamaktadır. Ev nakliyatı ve ofis nakliyatında en iyisi ve en güvenlisi olduğumuzu iddia ediyor, bizimle bir kere mutlaka çalışarak farkımızı fark edin diyoruz Eşyalarınızı Özenle Taşır
İyetleri ile birlikte hizmetlerine son sürat devam etmektedir
18 Ocak 2016
55 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN