0216 415 89 11 | 0212 217 75 41 | 0533 522 70 12

Sosyal Medyada Biz}

Hizmet Talep ve Fiyat Bilgisi İsteyiniz..
Bize Bilgilerinizi Ulaştırarak Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz..
Hizmet Talep/Fiyat Formu

Evden Eve Nakliyat

ÖNDER EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Evinizi,Ofisinizi ve Değerlerinizi Taşır!
Eşyalarınızı evinizde hassas bir şekilde paketliyor, özenle taşınma işlemi gerçekleştiriyoruz. İster evden eve, ister ofis taşımacılığı olsun eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Alanında uzman bir ekiple özenli olduğu kadar hızlı bir taşımacılık hizmeti almaya ne dersiniz? Ofisinizi sizin kadar önemsiyor ve ideal taşımacılık çözümleri sunuyoruz… Taşınmak sizin için artık zor değil…

Uluslararası Ev Taşıması Ev eşyalarınız için güvenli, kapalı ve hijyenik depolarımızla, sizlere depolama hizmeti de sunuyoruz.24 saat bekçili koruma ve her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık rizikolarını kapsayan geniş kapsamlı sigortasıyla depolarımız hizmetinizdedir.

Türkiye’den ya da Dünyanın her hangi bir bölgesinden bizi aradığınızda, ev eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırabilmenin huzurunu yaşarsınız.

Avrupa standartlarında hizmet sunmayı kendine ilke edinen İstanbul Nakliyat Uluslarası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip, kara, hava ve deniz yolu ile olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamayı hedeflemektedir.

Önder Nakliyat eksperi gelen Uluslarası evden eve nakliye talebi doğrultusunda ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden randevu alır. Bu görüşme sonrasında keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. Bu rapor doğrultusunda fiyat çıkarılır ve müşteriye teklif sunulur. Mutabık kalındığı takdirde sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkarılır ve evden eve taşınma süreci başlar.

Antika Ev Taşıması
Sanat eseri ve antika eşya taşımada kalifiye personelimiz ve özel ambalaj malzemeleriyle yaptığımız titiz çalışmalar sonucunda aldığımız referanslar gurur kaynağımızdır.Önder Nakliyat evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda uzman olmakla birlikte her türlü sanat eseri ve antika eşya taşıma konusunda da kendini ispat etmiştir.

Ofis  Taşıması

  • Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
  • Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
  • Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
  • Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve de’monte gerektiren mobilyalarınız marongozlarımız tarafından yapılır.

Nakliyat Fiyatları  Hakkında

Bir evden eve nakliyat firması olarak sizlere evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilinçlenmeniz için hazırladığımız bu içerikte temel amacımız, düşük fiyatlı nakliyat tekliflerine kanarak mobilya ve eşyalarınızı kaybetmemeniz olacaktır. Evden eve nakliyat fiyatları incelendiğinde fiyat teklifleri arasındaki uçurum gerçekten de uçak uçurtucu düzeyde olabilir.
Peki bu evden eve nakliyat fiyatları arasındaki uçuruma sebep olan farklar nelerdir? İşte tam da bu noktada firma güvencesi ve hizmet kalitesi devreye girecektir. Evden eve nakliyat firmaları arasında  belirli bir saygınlığa sahip ve yılların getirdiği tec

rübe ile müşterilerine hizmet veren nakliye firmaları ile, sektörde henüz yeni sayılabilecek birkaç yıllık firmalar arasında kalite farkı mutlaka ki olacaktır. Aynı hizmet alınıyor olsa da fiyat farkının yaşanması doğaldır. Hizmetin adı aynı olmasına rağmen kalitesi farklı olacaktır.

Ulusal çapta bilinen bir firmanın satışa sunduğu kot 100 lira iken, ismi duyulmamış bir firmanın aynı kalite kumaş ile hazırladığı kot 10 liraya alıcı bulabilir. Burada firma kalitesi ve güvencesi devreye girecektir. 100 tl para ödeyerek aldığınız ürün hakkında bir sorun yaşadığınızda garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz fakat 10 liraya aldığınız ürün için garanti kapsamına girip girmediğini sormanız pek de mümkün olmayacaktır.

Firmaların çalıştırdığı personel sayısı ve bu personelin günübirlik olarak hizmet verip vermediği gibi konular da evden eve nakliyat fiyatları üzerinde değişken etkenlerden bir tanesidir. Ve bunun gibi sayabileceğimiz birçok önemli nokta bulunmaktadır. Bilinçli bir ev sahibi olabilmek adına bizi takip edin.