+90 216 380 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Önder Nakliyat Firması
Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
TÜMÜNÜ GÖR

Beykoz Evden Eve Nakliyat Şirketi

Beykoz Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ataşehir evden eve nakliyat, Önder evden eve nakliyat firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu kaliteli bir hizmettir. Firma olarak uzun yıllardır nakliyat sektörü içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu sektör içerisinde var olmaktayız.

 

Kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeyerek sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde yer alan evinizde ki her türlü eşyanızı şehir içerisinde veya şehirlerarasında taşımaktayız. Bunun için yeterli ve donanımlı bir ekibe sahibiz. Ayrıca Ataşehir evden eve nakliyat araçlarımız her türlü eşyayı taşımaya yeten bir donanıma sahiptir.

 

Ataşehir evden eve nakliyat ekibimiz sizlere sunacağı kaliteli hizmet öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet dahilinde taşınması gereken eşyalarınız detaylı bir şekilde incelenmekte ve gerekli malzemelerin listesi çıkarılmaktadır. Belirlenen malzemeler tedarik edilerek nakliyat işlemine hazır hale getirilir. İlk olarak ekiplerimizin yapmış olduğu işlem eşyalarınızı paketlemek olmaktadır.

 

 

Özel ambalajlar yardımı ile paketlenen eşyalarınız dış etkenlere karşı koruma altına alınarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Bir yandan eşyalarınız paketlenirken, diğer yandan Ataşehir evden eve nakliyat ekibimiz paketlenen eşyaları eşya asansörü yardımı ile nakliye aracının yanına indirmektedir. Belirli bir sıraya göre hareket edilerek seri bir nakliyat gerçekleştirilir.

 

Bütün eşyalar paketlenip nakliye aracına yüklendiği zaman yola çıkılarak yeni adresinize gidilir. Aynı süreç yeni adresinizde de yapılarak eşyalarınız evinize yerleştirilir. Taşıdığımız eşyalarınızı sizinle birlikte ambalajlarından çıkartarak gerekli kontrolleri yapmaktayız. Herhangi bir sorun gözlemlenmediği zaman teslimat sonlandırılmaktadır.

 

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğu fiyat teklifleri kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin en büyük nedeni eşyaların taşınma mesafesidir. Bunun yanı sıra eşyaların miktarı da fiyatı doğrudan etkileyen etkenler arasındadır. size özel teklifimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir..

02 Ocak 2017
25 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN