+90 216 380 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Önder Nakliyat Firması
Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
TÜMÜNÜ GÖR

Araçlarımız

Önder nakiyat olarak araçlarımız her ebatta ve her eşyaya uygundur.

Araçlarımız 3+1, 2+1, 4+1 ve 5+1 ev eşyasına uygundur. ayrıca araçlarımız ev eşyasına uygun ve özel modifiye edilmiş kasaya sahiptir.

Araçlarmız İster şehirici Nakliyat olsun iste şehirlerarası nakliyat olsun ev taşımaçılığı gibi durumlarda eşyalarınızın büyüklüğüne göre size en uygun aracı temin edere taşıma süreçinizi yapıyoruz.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 evleriniz icin araç seceneklerimiz mevcut olup exstra villa türü evleriniz ise de eşyalarınız için dizayn edilmiş açlara sahibiz.

Bütün araçlarımız tamamen kendi firmamıza ait olup dışaradın  yabançı açlarlar çalıştırmıyoruz.

Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen bütün soruları firmamız olarak üstlenmekteyiz Eşyalarınız taşınırken şöförlerimizin nakliyat prosedürlerine birebir uyarak taşıma işlemlerini gercekleştirmekteyiz.