+90 216 380 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Önder Nakliyat Firması
Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
TÜMÜNÜ GÖR

Arac Filomuz

Kamyon filomuzda küçük ve büyük olmak üzere 2 tip aracımız vardır. Kamyon arka kapalı kasaları özel yumuşak sunta kaplıdır.Tekstil taşımaları için İp ve askı germe aralıkları vardır. Kamyonlarımızda K belgeleri hazırdır.

Önder Evden Eve Nakliyat, bünyesinde bulunan geniş araç filosu ve kapsamlı taşıma gereçleriyle nakliye işlemlerinizde 1 numaralı yardımcınız olmayı amaçlamaktadır.

Eşya hassasiyeti ve durumuna göre seçilen araç tipi, taşıma işleminin güvenle yapılmasına olanak sağlamaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde taşınacak olan ev-büro eşyası, sanatsal ürünler ve tekstil eşyalarının transferi özenle yapılmaktadır.

Tüm araçlarımız 5 yaşın altında olmakla birlikte tüm araçlarımız Bakımlı Ve Evden Eve Nakliyat Standartlarına Uygun Olup Araçlarımızın Üsterındeki Kapalı Kasalar Özel Olarak Tasarlanmıştır 1+1 kapasiteli araç 2+1 kapasiteli araç 3+1 kapasiteli araç 4+1 kapasiteli araç her türlü Eşyanız alabilecek kapaside araç mevcuttur firmamızda firmamızla iletişime geçip evinizin durumunu eşyalarınızın ne kadar olduğunu süylemeniz yeterli oluçaktır