0216 415 89 11 | 0212 217 75 41 | 0533 522 70 12

Sosyal Medyada Biz}

Bu Aya Özel İndirimli Fiyatlar.!!!
Bu Aya Özel indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak ister misiniz? Bu aya özel %20 indirimli fiyatlarımız'dan yararlanmak için hemen firma yetkilisi ile iletişime geçin Bu FIRSAT KAÇMAZ..!!!!
TÜMÜNÜ GÖR

Adalar Evden Eve Nakliyat Şirketi

Adalar Evden Eve Nakliyat Şirketi

Adalar Evden Eve Nakliyat Hizmeti profesyönel ekibimiz ile kusursuz ve sorunsuz ekibimiz ile gercekleştiriyoruz. Yılların getirmiş oldugu tecrübeyi siz degerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken dikkate etmeniz gereken özelliklerden biride taşımayı yapacak olan firmanın kurumsalıgıdır.

Firmamız 30 yılı aşkındır Evden eve nakliyat ve Şehirlerarası Nakliyat sektöründe hizmet vermektedir ve sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Adalar Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Exspertiz Önder Nakliyat taşıma almadan önce hagir firma ile anlaşırsanız anlaşın fakat kesinlikle taşınma işlemin gercekleşecegi yere exspertiz hizmeti isteyin. En uygun ekip ve ekipmanın tespiti icin taşınma sırasında ve sonrasında oluşabilecek engelikleri engellemek adına sizlere tavsiyemizdir.

Önder Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Nakliyat hizmeti alan müşterilemize Ücretsiz Exspertiz hizmeti sunmaktayız.

Adalar Evden Eve Nakliyat Sogortalı Taşımacılık Önder Nakliyat Tüm taşımacılık işlemlerinizi sigorta kapsamında yerine getirmekteyiz. Göstermiş oldugumuz hassasiyet ve titizlige karşın olarak oluşabilecek dogal kazalara ve hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına aldıktan sonra taşınma işlemlerinizi gercekleştiriyoruz.

Başka bir firma ile anlaşmış olsanız bile sizlere tavsiyemiz eşyalarınızı sigorta policesi iceren bir  örnegini isteyin ve taşıma gercekleşmeden önce policeyi elinize alın.

Adalar  Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme, Önder Nakliyat son teknoloji ile geliştirilmiş bı iş icin özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmiycek bir şekilde paketlemesini saglıyoruz. Tüm Eşyalarınız paketledikten ve taşırken zarar gelmiycegine emin olduktan sonra taşıma işlemini gercekleştiriyoruz.

04 Ocak 2017
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN